Chci se objednat

FemtoLASIK

Chcete se zbavit brýlí, ale omezují vás finance? Přesně pro vás máme nový program, v rámci kterého dostanete špičkovou operaci za minimální cenu.

Laserová operace FemtoLASIK za použití femtosekundového excimerového laseru vám umožní rychle se zbavit astigmatismu i dioptrických vad vašeho oka.

Operace FemtoLASIK je určená především pacientům, pro které je rozhodující cena zákroku. Za příznivou cenu podstoupíte operaci, při které využíváme špičkové metody. Omezena bude pouze pooperační péče či další služby nad rámec základní péče.

Co operace femtoLASIK zahrnuje?

  • bezbolestný laserový zákrok: odstranění dioptrické vady (případně i astigmatismu) za použití femtosekundového laseru (VisuMax 500 firmy Zeiss) a excimerového laseru,
  • pooperační kontrolu - 1.den po zákroku,
  • 1x umělé slzy, antibiotika,
  • garanci kvalitně provedeného operačního zákroku.

 

Během operace používáme dva laserové přístroje: na začátku operace femtosekundovým laserem VisuMax firmy Carl Zeiss Meditec zcela bezbolestně a bez použití ostrých nástrojů vytvoří oční chirurg přesným a jemným laserovým paprskem ochrannou lamelu. Poté chirurg lamelu odklopí a pomocí excimerového laseru MEL 80 odstraní oční vadu. Poté chirurg ochrannou lamelu opět přiklopí.

Díky použití femtosekundového laseru VisuMax umíme vytvořit lamelu se speciálním zámkovým lemem, který zaručuje, že lamela pevně a přesně zapadne zpět na své místo a nemůže dojít k jejímu posunutí.

Laserový zákrok provádíme na obou očích zároveň a celá operace je hotová přibližně za 15 minut.

Operace femtosekundovým laserem jsou vysoce bezpečné, bezbolestně a se stabilními výsledky. Toto tvrzení mohou potvrdit zdravotní sestřičky, recepční, lékaři a další pracovníci naší oční kliniky, kteří zákrok již podstoupili. My prostě věříme tomu, co děláme.

  

 

   "Na dobrý zrak spoléhám denně na operačním sále."

    Iva Dratnalová,
    vrchní sestra Oční kliniky NeoVize

 

 

 

 

 

 

 

Cena zákroku

Laserový zákrok femtoLASIK Basic nabízíme za férové cenyjsou konečné a jasně dané. Navíc vám s financováním zákroku umíme pomoci - nabízíme vám laserovou operaci na bezúročné splátky.  

 

Rozhodli jste se? 

OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění.

 

Reference našich pacientů

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří na naší klinice podstoupili laserový zákrok NeoLASIK HD®.

Laserové operace s použitím femtosekundových laserů používá i NASA pro léčbu kosmonautů a US Army i US Navy pro léčbu příslušníků bojových jednotek a pilotů.

 


banner

Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

Vložit příspěvek

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.Buďte první, kdo komentuje tento článek.