Objednejte se Zeptejte se

FemtoLASIK

Chcete se zbavit brýlí, ale omezují vás finance? Přesně pro vás máme nový program, v rámci kterého dostanete špičkovou operaci za minimální cenu.

Laserová operace FemtoLASIK za použití femtosekundového excimerového laseru vám umožní rychle se zbavit astigmatismu i dioptrických vad vašeho oka.

Operace FemtoLASIK je určená především pacientům, pro které je rozhodující cena zákroku. Za příznivou cenu podstoupíte operaci, při které využíváme špičkové metody. Omezena bude pouze pooperační péče či další služby nad rámec základní péče.

Co operace femtoLASIK zahrnuje?

  • bezbolestný laserový zákrok: odstranění dioptrické vady (případně i astigmatismu) za použití femtosekundového laseru (VISUMAX 800 firmy Zeiss) a excimerového laseru,
  • pooperační kontrolu - převaz 1.den po zákroku,
  • 1x umělé slzy, antibiotika,
  • garanci kvalitně provedeného operačního zákroku.

Femtosekundový laser VisuMax vytvoří ochrannou lamelu jemným a přesným laserovým paprskem, a to bez použití jakýchkoliv ostrých nástrojů a zcela bezbolestně. Femtosekundový laser VISUMAX od německého výrobce Carl Zeiss vytváří lamelu s unikátním zámkovým lemem. 

Chirurg ochrannou lamelu odklopí a na základě podrobného dioptrického vyjádření oční vady excimerový laser MEL vadu odstraní. Poté chirurg lamelu opět přiklopí. Díky bezpečnostnímu zámkovému lemu lamela po zaklopení pevně zapadne a nehrozí její posunutí. Oko se tak bez problému hojí.

Při laserovém zákroku se provádí operace obou očí najednou a celá operace trvá přibližně 15 minut.

Chcete balíček all-inclusive s půlroční pooperační péčí a doživotní zárukou? Zvolte NeoLASIK HD®:

  femtoLASIK NeoLASIK HD
Operace 16 300 Kč/oko v ceně balíčku
Umělé slzy, antibiotické kapky, léky v ceně operace v ceně balíčku
Převaz 1. den po operaci v ceně operace      v ceně balíčku
Kontrola 1 měsíc po operaci 1 000 Kč v ceně balíčku
Kontrola 6 měsíců po operaci 1 000 Kč v ceně balíčku
Doživotní záruka není v ceně balíčku
CENA CELKEM 18 300 Kč/oko 21 000 Kč/oko
při operaci do 1 měsíce od vyšetřeníOperace femtosekundovým laserem
 jsou vysoce bezpečné, bezbolestně a se stabilními výsledky. Toto tvrzení mohou potvrdit zdravotní sestřičky, recepční, lékaři a další pracovníci našich klinik, kteří zákrok již podstoupili. My prostě věříme tomu, co děláme.

  

Cena zákroku

Laserový zákrok femtoLASIK nabízíme za férové ceny, jsou konečné a jasně dané. Navíc vám s financováním zákroku umíme pomoci - nabízíme vám laserovou operaci na bezúročné splátky.  

 

Rozhodli jste se? 

OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění.

 

Reference našich pacientů

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří na našich klinikách podstoupili laserový zákrok.

Laserové operace s použitím femtosekundových laserů používá i NASA pro léčbu kosmonautů a US Army i US Navy pro léčbu příslušníků bojových jednotek a pilotů.

 

banner