Objednejte se Zeptejte se

Fakická čočka EVO ICL*

Máte příliš silné brýle a laserová operace není pro vás vhodná? Nezoufejte, máme pro vás bezpečné a ověřené řešení se stabilním výsledkem.

Vysoké dioptrické vady – krátkozrakostdalekozrakostastigmatismus, které byly před nedávnem ještě neřešitelné, umíme již bezpečně a trvale odstranit. Našim pacientům můžeme nabídnout implantaci nitrooční fakické čočky EVO ICL*.

Implantují se do oka před přirozenou lidskou čočku. Čočky ICL vydrží v oku celý život a nevyžadují ze strany pacienta žádnou péči a pozornost. Jsou trvale uloženy v takzvané zadní komoře oka a plně tak nahrazují brýle a kontaktní čočky.

Operační zákrok se provádí ambulantně, trvá přibližně 15 minut. Je zcela bezbolestný a není potřeba žádné anestezie. Oko je při zákroku znecitlivěno kapkami a druhý den pacient již na operované oko normálně vidí. Operace na druhém oku se provádí obvykle v odstupu 3 až 7 dnů.

Na Oční klinice NeoVize vám naši zkušení lékaři doporučí nitrooční čočku ICL s takovou dioptrickou sílou, která bude nejlépe korigovat vaši vadu a tím nejlépe splní vaše požadavky na vidění.

Pro implantaci čoček ICL se rozhodl i optometrista NeoVize, Mgr. Jan Vaverka:


Seznamte se také se zkušenostmi našich dalších pacientů, kteří již implantaci fakických čoček na naší oční klinice podstoupili. 

Rozhodli jste se? OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění. 

Implantaci nitroočních fakických čoček ICL nabízíme za férové ceny, jsou konečné a jasně dané. Kolik peněz implantací ICL ušetříte, si můžete spočítat na naší kalkulačce

 

*Jedná se o zdravotnický prostředek. Pro úplné informace ohledně indikací, kontraindikací a varování si přečtěte návod k použití a další důležité informace uvedené na stránce edfu.staar.com.

banner