JSME BEZPEČNÉ PRACOVIŠTĚ. Operujeme, vyšetřujeme. Jsme tu pro vás

Chci se objednat

Kariéra

Aktuáně nabízíme tyto pracovní pozice:

OČNÍ LÉKAŘ / LÉKAŘKA - Brno, Praha, Český Těšín, Trenčín (SK)

Požadujeme:

  • Min. absolvování základního kmene
  • Praxe v oftalmologii
  • Zájem profesně růst
  • Profesionální a pro-klientský přístup k pacientům
  • Zodpovědnost a schopnost samostatného rozhodování
  • Chirurgická praxe vítána
  • Zájem či praxe v dětské oftalmologii vítána
  • Možnost práce na částečný úvazek

Nabízíme:

  • Práci se zkušenými oftalmology
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Pracoviště s nadstandardním přístrojovým vybavením se specializací na oční chirurgii
  • Komfortní pracovní prostředí
  • Práci u seriózního a perspektivního zaměstnavatele
  • Zázemí dynamické a expandující společnosti
  • Firemní angličtinu

Pokud máte zájem o práci na pozici Oční lékař/lékařka, pošlete svůj životopis s fotografií na adresu kariera(zavináč)neovize.cz

ZDRAVOTNÍ SESTRA - Praha

Náplň práce:

  • Samostatné vyšetřování pacienta na specializovaných přístrojích, odběr anamnézy a vedení zdravotní dokumentace
  • Péče o pacienty v době přítomnosti na klinice
  • Spolupráce s lékaři, optometristy a recepcí v průběhu vyšetřování pacientů
  • Předoperační příprava a pooperační péče o pacienta u ambulantních výkonů

Požadavky:

  • SŠ vzdělání (zdravotní sestra, zdravotní asistent)
  • Zkušenosti z operačního sálu výhodou
  • Aktivní zájem a chuť se vzdělávat

Co nabízíme:

  • Mladý a přívětivý kolektiv
  • Multisport kartu
  • Nadstandardní zdravotní péče pro zaměstnance i rodinu, zaměstnanecké slevy v oční optice
  • Podporu ve vzdělávání

Zaujala vás pozice? Pošlete své CV s uvedením pozice naší personalistce na e-mail kariera(zavináč)neovize.cz

Další odbornosti a profese sesterských pracovišť:

  • Urologie - Praha Pankrác a Barrandov - lékař urolog, zdravotní sestra
  • Diabetologie - Praha - lékař diabetolog, zdravotní sestra, edukační sestra, zdravotní pedikérka
  • Endokrinologie - Praha - lékař diabetolog, zdravotní sestra
  • Praktický lékař pro dospělé - Praha - lékař

Těšíme se na vás. Kontakt: kariera(zavinac)neovize.cz

Nenašli jste svou profesi?

Pokud jste nenalezli svou profesi, ale máte zájem se stát součástí týmu NeoVize v Čechách či Slovensku, zašlete nám svůj životopis a napište nám proč byste u nás chtěli pracovat a v čem NeoVizi budete prospěšní. Těšíme se na vás. Kontakt: kariera(zavináč)neovize.cz

Nabídka partnerství

Chcete pracovat tam, kde ještě NeoVize není? Poskytujete zdravotní péči a chcete se věnovat pacientům namísto administrativě, jednání s úřady a pojišťovnami? Chystáte se do důchodu a hledáte partnera pro vaší ambulanci? Neváhejte a kontaktujte nás. Kontakt: sekretariat(zavináč)neovize.cz