JSME BEZPEČNÉ PRACOVIŠTĚ. Operujeme, vyšetřujeme. Jsme tu pro vás

Chci se objednat

Kariéra

Aktuáně nabízíme tyto pracovní pozice:

OPTOMTERISTA/KA na částečný úvazek - Brno

Očekáváme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru oftalmologie nebo optometrie
  • předcházející praxi minimálně 2 roky
  • zkušenosti s vyšetřováním zrakových funkcí, stanovením příslušné dioptrické korekce, aplikace kontaktních čoček
  • AJ komunikativní, NJ výhodou
  • aktivní a profesionální přístup k privátní klientele
  • schopnost samostatného rozhodování
  • odpovědnost a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • práci na částečný úvazekl (0,4 až 0,6)
  • příjemný kolektiv špičkových odborníků v oboru oftalmologie
  • práci s nejmodernější technikou
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
  • firemní angličtinu

Pokud máte o práci na pozici Optometrista/ka v Brně zájem, pošlete svůj pracovní životopis s fotografií na adresu lenka.tuzova@neovize.cz

COPYWRITER/KA - Praha či Brno

Do našeho marketingového týmu v Praze či Brně hledáme kreativní duši s talentem na psaní originálních a svěžích textů. Zároveň však musí stát nohama na zemi a umět práci dotáhnout do konce.

Hledáme člověka, který:

  • miluje psaní a je schopen poutavě a srozumitelně psát i o ne úplně jednoduchých tématech;
  • ovládá taje češtiny do posledního detailu;
  • hezky fotí a je schopen natočit krátká a výstižná videa;
  • umí přetvářet staré v nové a lepší;
  • má chuť dotahovat věci do konce v té nejlepší možné kvalitě;
  • je pozitivní, kreativní, samostatný a odolný vůči stresu.

Náplní Vaší práce bude:

  • psát články do médií a texty newsletterů;
  • vytvářet obsah pro naše sociální sítě (fb, IG, YT, LI) dle publikačního plánu;
  • revidovat stávající texty na našem webu a připravovat další;
  • tvořit multimediální obsah – fotografie, krátká a svižná videa.

Nabízíme:

  • práci v přátelském kolektivu s hlubším smyslem;
  • zázemí dynamické a expandující společnosti, které jsou blízké hodnoty jako čestnost, otevřenost, profesionálnost a inovativnost;
  • komfortní pracovní prostředí;
  • možnost dalšího vzdělávání;
  • vitamíny a ovoce na pracovišti;
  • kvalitní oční péči pro Vás i Vaše blízké.

Pokud vás nabídka práce zaujala a chcete nám pomoci tvořit lepší svět pro lidi s oční vadou, napište na klara.kasparova(zavináč)neovize.cz. Spolu se životopisem pošlete i motivační dopis a ukázku fotek/videí, které jste vytvořil(a). Nabízíme práci na poloviční až celý úvazek s výkonem v Praze či Brně.

OČNÍ LÉKAŘ/KA - Brno, Praha, Český Těšín, Trenčín (SK)

Požadujeme:

  • min. absolvování základního kmene
  • praxe v oftalmologii
  • zájem profesně růst
  • profesionální a pro-klientský přístup k pacientům
  • odpovědnost a schopnost samostatného rozhodování
  • chirurgická praxe vítána
  • zájem či praxe v dětské oftalmologii vítána
  • možnost práce na částečný úvazek

Nabízíme:

  • práci se zkušenými oftalmology
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pracoviště s nadstandardním přístrojovým vybavením se specializací na oční chirurgii
  • komfortní pracovní prostředí
  • práci u seriózního a perspektivního zaměstnavatele
  • zázemí dynamické a expandující společnosti

Pokud máte zájem o práci na pozici Oční lékař/lékařka, pošlete svůj životopis s fotografií na adresu kariera(zavináč)neovize.cz

 ZDRAVOTNÍ SESTRA - Praha

Náplň práce:

  • samostatné vyšetřování pacienta na specializovaných přístrojích, odběr anamnézy a vedení zdravotní dokumentace
  • péče o pacienty v době přítomnosti na klinice
  • spolupráce s lékaři, optometristy a recepcí v průběhu vyšetřování pacientů
  • předoperační příprava a pooperační péče o pacienta u ambulantních výkonů

Požadavky:

  • SŠ vzdělání (zdravotní sestra, zdravotní asistent)
  • zkušenosti z operačního sálu výhodou
  • aktivní zájem a chuť se vzdělávat

Co nabízíme:

  • mladý a přívětivý kolektiv
  • MultiSport kartu
  • nadstandardní zdravotní péče pro zaměstnance i rodinu, zaměstnanecké slevy v oční optice
  • podporu ve vzdělávání

Zaujala vás pozice? Pošlete své CV s uvedením pozice naší personalistce na e-mail kariera(zavináč)neovize.cz

Další odbornosti a profese sesterských pracovišť:

  • Urologie - Praha Pankrác a Barrandov - lékař urolog, zdravotní sestra
  • Diabetologie - Praha - lékař diabetolog, zdravotní sestra, edukační sestra, zdravotní pedikérka
  • Endokrinologie - Praha - lékař diabetolog, zdravotní sestra
  • Praktický lékař pro dospělé - Praha - lékař

Těšíme se na vás. Kontakt: kariera(zavinac)neovize.cz

Nenašli jste svou profesi?

Pokud jste nenalezli svou profesi, ale máte zájem se stát součástí týmu NeoVize v Čechách či Slovensku, zašlete nám svůj životopis a napište nám proč byste u nás chtěli pracovat a v čem NeoVizi budete prospěšní. Těšíme se na vás. Kontakt: kariera(zavináč)neovize.cz

Nabídka partnerství

Chcete pracovat tam, kde ještě NeoVize není? Poskytujete zdravotní péči a chcete se věnovat pacientům namísto administrativě, jednání s úřady a pojišťovnami? Chystáte se do důchodu a hledáte partnera pro vaší ambulanci? Neváhejte a kontaktujte nás. Kontakt: sekretariat(zavináč)neovize.cz