Chci se objednat

Kariéra

Aktuálně nabízíme tyto pracovní pozice:

ZDRAVOTNÍ SESTRA

 Požadujeme:

  • Dokončené SŠ vzdělání - obor Všeobecná zdravotní sestra
  • Aktivní přístup k řešení problému
  • Důslednost, samostatnost, flexibilitu a pečlivost
  • Zkušenosti v očním oboru výhodou
  • Zkušenosti v jednání s privátní zdravotní klientelou výhodou
  • Znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí prestižní a stabilní soukromé oční kliniky
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • Různorodou práci s možností seberealizace a profesního růstu
  • Aktivní účast na rozvoji kliniky
  • Kvalitní oční péči pro zaměstnance i rodinu
  • Nadstandardní platové ohodnocení s výkonovými bonusy, výuku angličtiny, stravenky

V případě zájmu o pracovní pozici Zdravotní sestra zašlete strukturovaný životopis včetně fotografie na emailovou adresu kremlackova@neovize.cz

SÁLOVÁ SESTRA

Pracovní náplň

  • Příprava operačního sálu (přístroje, nástroje, materiál) před i po operacích
  • Asistence očnímu chirurgovi během laserových a/nebo nitroočních zákroků
  • Koordinace předoperační i pooperační péče o pacienta
  • Poskytování kvalitního klientského servisu v ambulantním operačním zařízení
  • Spolupráce se sesterskými klinikami

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání v oboru Všeobecná sestra
  • Prokazatelnou praxi na operačním sále
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování
  • Profesionalitu, proklientský přístup a entusiasmus

Nabízíme:

V případě zájmu o pracovní pozici Sálová sestra zašlete strukturovaný životopis včetně fotografie na emailovou adresu kremlackova@neovize.cz.