Objednejte se Zeptejte se

Proč zvolit NeoVizi

Oční klinika NeoVize na všech svých pracovištích provede ročně více než 10 tisíc očních operací a provede téměř 100 tisíc ambulantních ošetření. Celkově jsme na našich pracovištích provedli již přes 200 tisíc operací. Kliniky poskytují péči v širokém spektru zahrnující především operace dioptrických vad, šedého zákalu, sítnice a keratokonu.

Profesionální přístup a nejnovější technologie považujeme na naší klinice za samozřejmé. Přinášíme nové metody, jsme inovativní. Zde jsou věci, které nás opravdu odlišují od konkurence:

 

 1. 99% našich pacientů je u nás tak spokojeno, že naši kliniku doporučí svým nejbližším: rodině a přátelům. (Dle výsledků průzkumu realizovaného ve dnech 10.5.-10.6.2013 na 245 pacientech po operaci.)

  „V NeoVizi byla na operaci s šedým zákalem manželčina kamarádka. Hned po operaci doporučila kliniku mojí ženě. Když jsem pak sám zjistil, že manželka po zákroku vidí lépe než já, vůbec jsem neváhal,“ popisuje svoji cestu do NeoVize pan Bohumil Dřímal. 


 2. Naši odborníci Vám doporučí to nejlepší řešení pro Vaše oči, protože operace znají z vlastní zkušenosti. Již přes 60 lékařů, optometristů, sester, koordinátorek a manžerů z našeho týmu podstoupilo operaci na našich klinikách. Sami jsou po zákroku a dovedou se ztotožnit s Vašimi pocity, rozumí Vám i Vašim obavám a dotazům. 

  "Vždycky mě udivovalo, jak si pacienti přesně pamatují, kolik let mají po laseru. Já mám 5 dní po zákroku a myslím, že nezapomenu také počítat. Jakoby začal nový život. Obrovská úleva a svoboda," popisuje MUDr. Petra Teplanová.


 3. Najdeme Vám řešení na míru – máme široké spektrum metod. Pokud nejste vhodným kandidátem na laser, nabídneme Vám jinou operační metodu. A pokud nebudete vhodní na žádnou metodu, otevřeně Vám to řekneme. Neoperujeme každého za každou cenu.

  "Když jsem se rozhodla pro operaci, počítala jsem s laserem. Byla jsem trochu překvapená, že mi v NeoVizi doporučili implantaci čoček ICL. Když mi ale podrobně vysvětlili, proč pro moje oči není laser vhodný, neváhala jsem. A jsem naprosto spokojená," popisuje Pavla Valecká a dodává: "Dlouhodobé nošení kontaktních čoček mi navíc poškodilo povrch rohovky, takže mi v NeoVizi doporučili operaci odložit, než rohovka zregeneruje. Nikdo na mne netlačil s termínem operace."

 4. Doživotní záruku na laserové operace nabízíme již v ceně samotného zákroku. Není to pro nás jen slovo, ale dlouhodobý závazek, který naplníme.

 5. Zajímáme se o Vás nejen v den operace či platby. I po operaci se o Vás postaráme jako o vlastního. Kvalitní pooperační péče je u nás samozřejmostí.  

 6. Neděláme vyšetření i operaci v jeden den – dodržujeme německý standard, v rámci kterého je provádění vyšetření a zákroku v tentýž den dokonce zakázáno. Dáme Vám čas na rozmyšlení, s operací není kam spěchat.

 7. Naše cena Vám garantuje bezpečí a péči vysoce kvalifikovaných lékařů a celého týmu. Poskytujeme Vám pětihvězdičkový servis: hledáme individuální řešení s ohledem na Váš životní styl, práci či osobní preference. Pečujeme o Vás a Vaše oči.

 

Těšíme se na Vás!

NeoVize - když Vám na očích záleží