Spokojenost pacientů: hodnocenihodnocenihodnocenihodnocenihodnoceni
Objednat na konzultaci
Jméno: Příjmení: Email: Telefon: Věk: Co vás trápí?
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

NeoLASIK HD®

Přesný, bezbolestný, bezpečný zákrok s dlouhodobými výsledky.

NeoLASIK HD® je balíček péče, metodika diagnostiky a odstranění krátkozrakosti včetně pooperační péče:

 

Při NeoLASIK HD® pracují na odstranění dioptrické vady vašeho oka dva přesné a rychlé lasery - femtosekundový laser VisuMax a excimerový laser MEL 80. Femtosekundový a excimerový laser v NeoVizi

Femtosekundový laser nejprve vytvoří na rohovce lamelu (flap), kterou oční chirurg šetrně odklopí. Excimerový laser pak vysokým teplem odpaří dioptrické vrstvy z rohovky. Poté chirurg lamelu přiklopí zpět a vše je hotovo. Na operačním sále strávíte přibližně 20 minut, během kterých chirurg odstraní dioptrie na obou vašich očích.

U zákroku NeoLASIK HD® pracuje excimerový laser na základě velmi přesné digitální mapy vašeho oka a je tak schopen odstranit i ty nejmenší nedokonalosti vašeho oka, a proto bude po zákroku vaše vidění bezkonkurenčně přesné a jasné.

Laserovou operaci NeoLASIK HD® volí v oční klinice 96 % pacientů, a to zejména ti, pro které je prioritou nejvyšší kvalita vidění.

Laserové operace NeoLASIK HD® jsou vysoce bezpečné, bezbolestné a se stabilními výsledky. Vidění po NeoLASIK HD® splňuje ty nejnáročnější požadavky na ostrost a jas. Toto tvrzení mohou potvrdit zdravotní sestřičky, recepční, lékaři a další pracovníci naší oční kliniky, kteří zákrok již podstoupili. My prostě věříme tomu, co děláme.

 

Cena zákroku

Balíček péče NeoLASIK HD® nabízíme za férové cenyjsou konečné a jasně dané. Navíc vám s financováním zákroku umíme pomoci - nabízíme vám laserovou operaci na bezúročné splátky.  

 

Reference našich pacientů

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří již laserový zákrok NeoLASIK HD na naší oční klinice podstoupili.

 

Rozhodli jste se? 

OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění.

 

 

 


banner

Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

diskuze

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Odpovědět

@Pepa Novák - Dobrý den, kompletní ceník laserových zákroků naleznete zde: http://www.neovize.cz/cenik/cenik-laserovych-operaci/
Vaše NeoVize

Mgr. Ondřej Vlasák 21.05.2014 14:39
Odpovědět

@Terdaaaa - Dobrý den, Vámi uvedenou dioptrickou vadu lze řešit laserovým zákrokem. Záleží ale samozřejmě na mnoha dalších faktorech (např. tloušťka rohovky), které zjistíme během podrobného předoperačního vyšetření. Doporučuji Vám tedy podstoupit vyšetření na naší klinice (tel. na recepci 775 858 700) a na základě výsledků vyšetření Vám doporučíme vhodnou metodu. Vaše NeoVize

Mgr. Ondřej Vlasák 21.05.2014 14:38
Odpovědět

Dobrý den, je mi 19 let a trpím krátkozrakostí. Na pravém oku mám 5 dioptrií a cylindr=1 (osa=90 stupňů) a na levém oku mám 3 dioptrie. Chtěla bych vědět, jaká by operace by mi vyhovovala? A jestli by se odstranili dioptrie částečně nebo úplně? Děkuji za odpověď. Terka B.

Terdaaaa 08.05.2014 09:50
Odpovědět

Dobrý den, kolik stojí laserová operace očí?

Pepa Novák 05.05.2014 09:01
Laserová operace očí

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek