Objednejte se Zeptejte se

NeoLASIK HD®

Přesný, bezbolestný, bezpečný zákrok s dlouhodobými výsledky.

NeoLASIK HD® je balíček péče, metodika diagnostiky a odstranění krátkozrakosti včetně pooperační péče:

  • důkladné a přesné předoperační vyšetření včetně vyšetření v cyklopegii (tedy cílené eliminace zaostřování, díky které je možné stanovit skutečná dioptrickou vadu) v trvání asi 3 hodin,
  • důkladná diagnostika oční vady optometristou,
  • vyšetření, zhodnocení nálezu a konzultaci s oftalmologem se specializací na refrakční chirurgii,
  • volbu operačního postupu na míru,
  • provedení operace metodou femtoLASIK zkušeným očním chirurgem, což je metoda LASIK (Laser in Situ Keratomileusis) provedená pomocí femtosekundového laseru
  • garance německého standardu: provedení operace nejdříve 24 hodin po předoperačním vyšetření (čas na rozmyšlení a dotazy, možnost provést vyšetření v cykloplegii a další),
  • bezplatnou pooperační péči včetně základních léků a umělých slz pro pooperační období,
  • možnost bezúročných splátek,
  • doživotní záruku na případnou laserovou dokorekci zdarma. 

 

Při NeoLASIK HD® pracují na odstranění dioptrické vady vašeho oka dva přesné a rychlé lasery - femtosekundový laser VISUMAX800 a excimerový laser MEL 90. Femtosekundový a excimerový laser v NeoVizi

Femtosekundový laser nejprve vytvoří na rohovce lamelu (flap), kterou oční chirurg šetrně odklopí. Excimerový laser pak vysokým teplem odpaří dioptrické vrstvy z rohovky. Poté chirurg lamelu přiklopí zpět a vše je hotovo. Na operačním sále strávíte přibližně 20 minut, během kterých chirurg odstraní dioptrie na obou vašich očích.

U zákroku NeoLASIK HD® pracuje excimerový laser na základě velmi přesné digitální mapy vašeho oka a je tak schopen odstranit i ty nejmenší nedokonalosti vašeho oka, a proto bude po zákroku vaše vidění bezkonkurenčně přesné a jasné.

Laserovou operaci NeoLASIK HD® volí v oční klinice 96 % pacientů, a to zejména ti, pro které je prioritou nejvyšší kvalita vidění.

Laserové operace NeoLASIK HD® jsou vysoce bezpečné, bezbolestné a se stabilními výsledky. Vidění po NeoLASIK HD® splňuje ty nejnáročnější požadavky na ostrost a jas. Toto tvrzení mohou potvrdit zdravotní sestřičky, recepční, lékaři a další pracovníci naší oční kliniky, kteří zákrok již podstoupili. My prostě věříme tomu, co děláme.

 

Kolik stojí laserová operace NeoLASIK HD?

Cenu za laserovou operaci NeoLASIK HD najdete v aktuálním ceníku. Nemůžete si to dovolit? Nyní nabízíme možnost operace na bezúročné splátky.  

Reference našich pacientů

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří již laserový zákrok NeoLASIK HD na naší oční klinice podstoupili.

 Laserová operace NeoLASIK HD

Rozhodli jste se? 

OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění.

 

banner