Spokojenost pacientů: hodnocenihodnocenihodnocenihodnocenihodnoceni
Objednat na konzultaci
Jméno: Příjmení: Email: Telefon: Věk: Co vás trápí?
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

PRELEX - bez brýlí na čtení i po čtyřicítce

Pokud se nechcete smířit s nošením brýlí na čtení, zvolte metodu PRELEX.

Jedná se o zcela bezpečné řešení s jistým výsledkem. Během tohoto zákroku vám vyměníme původní lidskou čočku za umělou trifokální nebo multifokální nitrooční čočku. Při zákroku PRELEX lze odstranit jakýkoli počet dioptrií a zbavit se tak závislosti na brýlích.

NeoVize jako jediná klinika na Moravě nabízí laserovou operaci PRELEX femtosekundovým laserem LenSx, při které se nepoužívá žádný skalpel.

Operace je řízena počítačem a do detailu přizpůsobena na míru pacientova oka. Laserový paprsek umožňuje velmi přesné a šetrné provedení operace. Využití laserové metody zaručuje daleko větší přesnost, šetrnost a bezpečnost zákroku a tím i vynikající pooperační výsledky.

 

Průběh zákroku

Zákrok PRELEX se provádí ambulantně, trvá přibližně 15 minut, je zcela bezbolestný a není potřeba žádné anestezie. Oko je při zákroku znecitlivěno kapkami a druhý den pacient již na operované oko normálně vidí. Operace na druhém oku se provádí obvykle v odstupu 7 dní.

 

 

 

PRELEX je také preventivním léčebným zákrokem - pacientům po PRELEX již nehrozí vznik šedého zákalu a výrazně se snižuje riziko záchvatovitého zeleného zákalu. PRELEX je tak vynikající volbou pro pacienty, u kterých se kombinuje velký počet dioptrií s rodinnou zátěží šedým a zeleným zákalem.

Na oční klinice NeoVize používáme pouze kvalitní nitrooční čočky vyrobené z vysoce kvalitního materiálu, který je schopen dlouhodobě zajistit průzračnost a také stabilitu čočky v oku. To vám zaručí ostrý a jasný pohled na svět.

Při zákroku PRELEX nejčastěji implantujeme multifokální nitrooční čočky Acrysof IQ ReSTOR nebo trifokální nitrooční čočky PanOptix (vyráběné americkou firmou Alcon), které jsou pro použití schváleny Evropskou unií i kontrolním úřadem pro potraviny a léky Spojených států (FDA).

 

Cena zákroku

Zákrok PRELEX nabízíme za férové cenyjsou konečné a jasně dané. Navíc vám s financováním zákroku umíme pomoci - nabízíme vám možnost operace na splátky.  

 

Reference našich pacientů

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří již zákrok PRELEX na naší oční klinice podstoupili.

Lékaři oční kliniky NeoVize mají s metodou a PRELEX dlouhodobé vynikající výsledky. Zakladatel Oční kliniky NeoVize, MUDr. Josef Hycl, CSc., prováděl v České republice operace metodou PRELEX již od roku 1993 a byl prvním lékařem v ČR, který tuto metodu zavedl do klinické praxe.

 

Rozhodli jste se? 

OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění.

 

banner

Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

diskuze

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Metody PRELEX a Raindrop

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek