JSME BEZPEČNÉ PRACOVIŠTĚ. Operujeme, vyšetřujeme. Jsme tu pro vás

Chci se objednat

Léčba šedého zákalu - ceník

Na očních klinikách NeoVize platíte vždy pouze to, co vidíte v ceníku. Nikdy nežádáme žádné skryté příplatky. 

Kolik stojí operace šedého zákalu?

Předoperační vyšetření i základní operaci šedého zákalu s implantací monofokální nitrooční čočky plně hradí všechny české zdravotní pojišťovny. Pro objednání na předoperační vyšetření v NeoVizi nepotřebujete doporučení od svého lékaře.

 

Komplexní vyšetření obou očí před operací šedého zákalu

Cena:0 Kč

Operace šedého zákalu ve standardu NeoVize: obsahuje i doplňková vyšetření a postupy nehrazené z veřejného zdravotního pojištění a implantaci špičkové monofokální žluté nitrooční čočky AcrySof Natural se žlutým filtrem chránícím sítnici.

Cena za oko: 0 Kč

Operace šedého zákalu pro samoplátce (osoby nepojištěné u některé z českých zdravotních pojišťoven) v nejvyšším standardu včetně implantace špičkové monofokální asférické nitrooční čočky Clareon se žlutým filtrem chránícím sítnici. Cena za oko: 20.000 Kč
Digitální počítačem řízený navigační systém Callisto - zvyšuje přesnost a bezpečnost operace (volitelný doplněk k zákroku)

Cena za oko: 3.000 Kč


 

Nesmiřte se se základním řešením a vyberte si dokonalejší zrak:

Zlepšené vidění za šera a v noci: zahrnuje balíček individualizovaných vyšetření před operací šedého zákalu a implantaci monofokální asférické nitrooční čočky Clareon provedenou pomocí digitálního navigačního systému Callisto.

Cena za oko: 4.000 Kč

Splátka:nelze

Vidění bez astigmatismu a zlepšení vidění za šera a v noci: zahrnuje balíček individualizovaných vyšetření před operací šedého zákalu a implantaci monofokální torické nitrooční čočky provedenou pomocí digitálního navigačního systému Callisto.

Cena za oko: od 4.000 Kč Splátka:125 Kč
Lepší vidění za šera a v noci se snížením závislosti na brýlích: zahrnuje balíček individualizovaných vyšetření před operací šedého zákalu a implantaci bifokální nitrooční čočky provedenou pomocí digitálního navigačního systému Callisto.
K dispozici pouze na naší brněnské klinice.
Cena za oko:od 9.500 Kč Splátka:550 Kč
Vidění bez brýlí: zahrnuje balíček individualizovaných vyšetření před operací šedého zákalu a implantaci trifokální nitrooční čočky provedenou pomocí digitálního navigačního systému Callisto. Cena za oko: 21.600 Kč Splátka:967 Kč
Vidění bez brýlí i astigmatismu: zahrnuje balíček individualizovaných vyšetření před operací šedého zákalu a implantaci torické trifokální nitrooční čočky provedenou pomocí digitálního navigačního systému Callisto. Cena za oko: od 25.600 Kč Splátka:od 1.134 Kč
Doplatek za operaci šedého zákalu femtosekundovým laserem LenSx - bez použití skalpelu.

Cena za oko:  14.998 Kč

Splátka:od 625 Kč
Balíček individualizovaných vyšetření před operací šedého zákalu: zahrnuje vyšetření nehrazená ze zdravotního pojištění (tomografie předního segmentu oka, analýza slzného filmu, využití navigačního systému Callisto aj.) a individuální konzultaci s lékařem.

Cena za oko:4.000 Kč

 

 

Ceník platný od 22.1.2020. Uvedené ceny platí pro operaci jednoho oka.

* Uvedená výše měsíční splátky platí při minimální možné akontaci a 12 měsíčních splátkách. Splátkový kalendář vám na míru rády připraví naše koordinátorky. Více o možnosti splátek zde.

Uvedené ceny jsou platné pro účastníky českého systému veřejného zdravotního pojištění. Pro nepojištěné se ceny mohou lišit. 

 

Pamatujte: Ceny jsou konečné a nehrozí vám žádné další doplatky

Cena zákroku zahrnuje:

 • provedení zákroku vysoce kvalifikovaným chirurgem,
 • léky nezbytné pro zákrok a pooperační péči,
 • operace bude provedena mikrořezem 2,2mm, který zajistí rychlé hojení,
 • po celou dobu operace budou křehké struktury oka chráněny kvalitním operačním gelem.
 
Pokud se rozhodnete pro nadstandandardní čočky, můžete platby provést:
 • hotově na místě,
 • platební kartou (při platbě kartou neúčtujeme žádné poplatky),
 • bankovním převodem (při platbě operace převodem získáte okamžitou slevu 100 Kč),
 • poukazy Flexi pas (Sodexo),
 • platební kartou Benefit Plus,
 • platební kartou Gelerie Beta či poukazem Unišek,
 • elektronickou poukázkou e-Ticket sítě Edenred.

 

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří již operaci šedého zákalu na našich očních klinikách podstoupili.

 

Rozhodli jste se? OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění.