Chci se objednat

Léčba šedého zákalu - ceník

Na očních klinikách NeoVize platíte vždy pouze to, co vidíte v ceníku. Nikdy nežádáme žádné skryté příplatky. 

Kolik stojí operace šedého zákalu?

Předoperační vyšetření i základní operaci šedého zákalu s implantací monofokální nitrooční čočky plně hradí všechny české zdravotní pojišťovny. Pro objednání na předoperační vyšetření v NeoVizi nepotřebujete doporučení od svého lékaře.

 

Komplexní vyšetření obou očí před operací šedého zákalu

Cena:0 Kč

Operace šedého zákalu ve standardu NeoVize: obsahuje i doplňková vyšetření a postupy nehrazené z veřejného zdravotního pojištění a implantaci špičkové monofokální žluté nitrooční čočky AcrySof Natural* se žlutým filtrem chránícím sítnici.

Cena za oko: 0 Kč

Operace šedého zákalu pro samoplátce (osoby nepojištěné u některé z českých zdravotních pojišťoven) v nejvyšším standardu včetně implantace špičkové monofokální asférické nitrooční čočky Clareon* se žlutým filtrem chránícím sítnici. Cena za oko: 20.000 Kč
Digitální počítačem řízený navigační systém Callisto - zvyšuje přesnost a bezpečnost operace (volitelný doplněk k zákroku)

Cena za oko: 3.000 Kč

*Jedná se o zdravotnický prostředek. Pro úplné informace ohledně indikací, kontraindikací a varování si přečtěte návod k použití a další důležité informace uvedené na stránce ifu.alcon.com.
 

Nesmiřte se se základním řešením a vyberte si dokonalejší zrak:

Zlepšené vidění za šera a v noci: zahrnuje balíček individualizovaných vyšetření před operací šedého zákalu a implantaci monofokální asférické nitrooční čočky Clareon** provedenou pomocí digitálního navigačního systému Callisto.

Cena za oko: 5.700 Kč

Splátka: nelze

Vidění bez astigmatismu a zlepšení vidění za šera a v noci: zahrnuje balíček individualizovaných vyšetření před operací šedého zákalu a implantaci monofokální torické nitrooční čočky provedenou pomocí digitálního navigačního systému Callisto.d

Cena za oko: 7.700 Kč Splátka: 225 Kč***
Lepší vidění za šera a v noci se snížením závislosti na brýlích: zahrnuje balíček individualizovaných vyšetření před operací šedého zákalu a implantaci bifokální nitrooční čočky provedenou pomocí digitálního navigačního systému Callisto.

Cena za oko: od 9.500 Kč

Aktuálně nedostupné

Splátka: od 375 Kč

Aktuálně nedostupné

Vidění bez brýlí: zahrnuje balíček individualizovaných vyšetření před operací šedého zákalu a implantaci trifokální nitrooční čočky (umožňující vidění bez brýlí na všechny vzdálenosti) či nitrooční čočky s rozšířenou hloubkou ostrosti (umožňující vidění bez brýlí na střední vzdálenost a do dálky) provedenou pomocí digitálního navigačního systému Callisto.

Cena za oko: 23.700 Kč

Splátka: 1.142 Kč


Vidění bez brýlí i astigmatismu: zahrnuje balíček individualizovaných vyšetření před operací šedého zákalu a implantaci torické trifokální nitrooční čočky (umožňující vidění bez brýlí na všechny vzdálenosti a korigující astigmatismus) či torické nitrooční čočky s rozšířenou hloubkou ostrosti (umožňující vidění bez brýlí na střední vzdálenost a do dálky vč. korekce astigmatismu) provedenou pomocí digitálního navigačního systému Callisto. Cena za oko: 28.700 Kč Splátka: 1.142 Kč
Laserová operace šedého zákalu femtosekundovým laserem LenSx - bez použití skalpelu - doplatek k běžné ceně operace šedého zákalu.

Cena za oko: 15.700 Kč

Splátka: 892 Kč
Balíček individualizovaných vyšetření před operací šedého zákalu: zahrnuje vyšetření nehrazená ze zdravotního pojištění (tomografie předního segmentu oka, analýza slzného filmu, využití navigačního systému Callisto aj.) a individuální konzultaci s lékařem.

Cena za oko: 5.700 Kč

 

Splátka: nelze 

Ceník platný od 14.02.2023. Uvedené ceny platí pro operaci jednoho oka.

*Uvedená výše měsíční splátky platí při minimální možné akontaci a 12 měsíčních splátkách. Splátkový kalendář vám na míru rády připraví naše koordinátorky. Více o možnosti splátek zde.

**Jedná se o zdravotnický prostředek. Pro úplné informace ohledně indikací, kontraindikací a varování si přečtěte návod k použití a další důležité informace uvedené na stránce ifu.alcon.com.

*** Splátky jsou zde poskytovány až od ceny 7.700 Kč za oko.

Uvedené ceny jsou platné pro účastníky českého systému veřejného zdravotního pojištění. Pro nepojištěné se ceny mohou lišit. 

 

Pamatujte: Ceny jsou konečné a nehrozí vám žádné další doplatky

Cena zákroku zahrnuje:

 • provedení zákroku vysoce kvalifikovaným chirurgem,
 • léky nezbytné pro zákrok a pooperační péči,
 • operace bude provedena mikrořezem 2,2mm, který zajistí rychlé hojení,
 • po celou dobu operace budou křehké struktury oka chráněny kvalitním operačním gelem.
 
Pokud se rozhodnete pro nadstandardní čočky, platbu můžete provést:
 • hotově na místě
 • platební kartou (při platbě kartou neúčtujeme žádné poplatky)
 • bankovním převodem (při platbě operace převodem získáte okamžitou slevu 100,-Kč)
 • benefitními programy (karty/poukazy): Flexi Pass, Dárkový Pass, Vital Pass, e-Pass + karta Sodexo Flexi Pass, Benefit a Benefit Plus, Cheque Déjouner (karta Gallery Beta, poukaz Cadhoc, Unišek a Unišek+), E-ticket sítě Edenred Compliments + Edenred Benefit

Akceptujeme tyto slevové karty:

 • Studentská ISIC, ITIC, IYTC – sleva 15 % na NeoLASIK HD
 • Senior pass – sleva 5 % na zákrok hrazený pacientem
 • Sphere card – sleva 5 % na zákrok hrazený pacientem
 • Karta Asociace klinik - 10 % na vstupní vyšetření, 5 % na zákrok hrazený pacientem

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří již operaci šedého zákalu na našich očních klinikách podstoupili.

Rozhodli jste se? OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění.