Chci se objednat

Léčba presbyopie - zbavte se brýlí na čtení

Je vám více než 45 a musíte text, který chcete přečíst, oddalovat od očí? Nikdy jste nemuseli nosit brýle a najednou je na čtení potřebujete? Pak Vás trápí presbyopie.

Oční klinika NeoVize, léčba presbyopie PRELEX


Přibližně po překročení 45. roku života začne lidské oko ztrácet schopnost akomodovat (zaostřovat) do blízka. Nastupuje presbyopie neboli vetchozrakost. Nejčastěji se projeví tím, že malá písmenka v textu jsou rozmazaná, ale lze je přečíst, pokud text od očí oddálíte. Postupem času se však brýle na čtení stanou nepostradatelnými.

Zcela bezpečným řešením s jistým výsledkem je zákrok PRELEX. Jedná se o výměnu původní lidské čočky umělou trifokální nitrooční čočkou, která je natrvalo naimplantována do oka. Při zákroku PRELEX lze odstranit jakýkoli počet dioptrií a zbavit se tak závislosti na brýlích. 

Jako novinku nabízíme léčbu presbyopie femtosekundovým laserem LenSx. Při operaci s femtosekundovým laserem LenSx se nepoužívá žádný skalpel. Operace je do detailu přizpůsobena na míru pacientova oka. Laserová metoda zaručuje daleko větší přesnost a šetrnost, a tím vynikající pooperační výsledky.

  

Průvodce léčbou presbyopie zdarma

Nechte si ZDARMA na váš e-mail zaslat návodného průvodce laserovou operací očí od Neovize. Stahujte přes web www.lecbapresbyopie.cz. 

 

Zpěvák Jan Kalousek u nás podstoupil zákrok PRELEX na obou očích

Před operací viděl špatně do dálky a měl velké obtíže se čtením. Zase je schopen vidět ostře své fanoušky i drobné noty, a to vše bez brýlí. Přečtěte si jeho příběh.

fotofotofotofotofotofoto
banner

Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

Vložit příspěvek

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.

papousek 07.01.2016 15:44

Chci se zeptat, je Prelex řešením i pro tupozraké oko?Druhé oko má jen pár dioptrií. Děkuji za odpověď

Odpovědět

MUDr. Jana Mikšovská 08.01.2016 13:18

Dobrý den.
U tupozrakého oka je možné použít k odstranění refrakční vady multifokální nitrooční čočku a metodu PRELEX, pokud je tupozraké oko schopně určité funkce na dálka a na blízko. Pokud oko vidí pouze největší písmena a na blízko nečte vůbec, je vhodné u tohoto oka použít k odstranění refrakční vady tzv. monofokální čočku, která odstraňuje dioptrie jen do dálky a multifokální čočku zvolit do oka druhého, netupozrakého.