a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Doživotní záruka

Oční klinika NeoVIze, doživotní zárukaLaserové zákroky NeoSMILE 3D® a  NeoLASIK HD® jsou vysoce bezpečné, kvalitní a s dlouhodobými výsledky.

Na Oční klinice NeoVize věříme tomu, co děláme, a proto DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU poskytujeme u laserových zákroků NeoSMILE 3D®NeoLASIK HD® ZDARMA.

Díky DOŽIVOTNÍ ZÁRUCE nemusíte čekat, až se vaše dioptrická vada "ustálí" nebo až na období "po dětech," a můžete se pro laserovou operaci rozhodnout hned.

Protože bude-li kdykoli v průběhu vašeho života nutné doladit dioptrický stav vašich očí dalším laserovým zákrokem, Oční klinika NeoVize poskytne tento zákrok zdarma na vlastní náklady.

Doživotní záruka je zahrnuta v běžné ceně laserových operací NeoSMILE 3D® a  NeoLASIK HD® bez jakéhokoliv dalšího příplatku. Díky kvalitě práce našich vyškolených zdravotních sestřiček, odborných optometristů a zkušených lékařů si to můžeme dovolit. Precizní femtosekundový laser VisuMax a spolehlivý excimerový laser ZEISS MEL poskytuje v rukách našich odborníků výsledky, které jsou zárukou dlouhodobé spokojenosti našich pacientů.

 

Stále váháte? Přečtěte si o zkušenostech našich pacientů.

Máte-li dotazy, zavolejte nebo napište. Rádi vaše dotazy zodpovíme.