Chci se objednat

Trifokální nitrooční čočka

Trifokální nitrooční čočka je tím nejlepším, co může moderní oční chirurgie pacientovi s presbyopií nabídnout.

Pokud se chystáte na zákrok PRELEX, máte možnost zvolit prémiovou trifokální nitrooční čočku, která vám poskytne vysoce kvalitní vidění v celém spektru - od vidění na blízko, přes střední vzdálenost až po vidění na dálku.

Jednoduše řečeno, nebudete potřebovat brýle na činnosti, na které jste brýle potřebovali:

  • Budete moci číst své oblíbené časopisy nebo noviny.
  • Bez problému přečtete SMS na mobilu.
  • Používáte počítač? Komunikujete přes email? neustále něco hledáte na internetu? S trifokální čočkou pohodlně zaostříte i na střední vzdálenost, tedy na obrazovku počítače.
  • Baví vás vaření? Ale co s brýlemi v kuchyni? Zamlží se, když se nadzvihne poklička nebo otevře horká trouba. Díky trifokální čočce nebudete muset brýle používat ani v kuchyni.
  • Řídíte často? S trifokální čočkou jednoduše zaostříte jak na palubní desku automobilu, tak do dálky. A navíc můžete používat sluneční brýle, aniž byste je museli kombinovat s dioptrickými.
  • Sportujete rádi? S trifokální čočkou můžete plavat, běhat, lyžovat, potápět se ... prostě na cokoli si vzpomenete. A na brýle můžete úplně zapomenout :-)  

 

Trifokální čočky přináší obrovskou svobodu. Oceníte ji při sportu nebo při procházkách a při mnoha dalších činnostech, při kterých jste na brýlích byli zcela závislí.

V NeoVizi máte vždy jistotu nejlepšího řešení pro Vaše oči a péče na světové úrovni.

Při operacích PRELEX používáme výhradně nitrooční čočky renomovaných světových firem. Výsledek operace je totiž výrazně závislý nejen na kvalitní práci operatéra, ale také na kvalitě použité nitrooční čočky.

Na Oční klinice NeoVize patří mezi nejčastěji používané trifokální nitrooční čočky:

  • AcrySof® IQ PanOptix® - trifokální čočka (výrobce Alcon)
  • AT LISA tri - trifokální čočka (výrobce Zeiss)

Trifokální čočka PanOptix


Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

Vložit příspěvek

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.Buďte první, kdo komentuje tento článek.