Chci se objednat

Lepší vidění s revoluční optikou umožňující plynulé zaostření

Nitrooční čočka Vivity: vidění umožňující plynulé zaostření s nitrooční čočkou s rozšířenou hloubkou ostrosti

Pacienti po operaci PRELEX s využitím čočky umožňující plynulé zaostření s rozšířenou hloubkou ostrosti už nebudou potřebovat brýle na:

  • činnosti do střední vzdálenosti (od 60 cm), 
  • na činnosti do dálky (120 cm a dále),
  • čočka umožňuje korigovat i astigmatismus

Technologie využívaná v nitroočních čočkách AcrySofTM IQ VivityTM pomáhá pacientům dobře vidět v noci, snižuje totiž například oslnění protijedoucími auty, ale také umožňuje dobré vidění do dálky i na palubní desku.

Díky unikátní čočce s rozšířenou hloubkou ostrosti mohou nyní snížit svou závislost na brýlích i pacienti, u nichž dosud nebylo možné aplikovat trifokální čočku, či byli kontraindikováni. Patří mezi ně například:

  • uživatelé antidepresiv,
  • lidé se změnami na sítnici,
  • nebo profesionální řidiči, kteří potřebují mít dobré vidění v silničním provozu i po setmění.

Čočka se v oku chová jako jednoohnisková čočka. Je tak vhodná i pro lidi, kteří mají sníženou kontrastní citlivost z důsledku nějakého onemocnění, třeba diabetických změn. 

Záleží na čočce i lékaři

V NeoVizi máte vždy jistotu nejlepšího řešení pro vaše oči a péče na světové úrovni. Výsledek operace je totiž výrazně závislý nejen na kvalitní práci operatéra, ale také na kvalitě použité nitrooční čočky.

Na očních klinikách NeoVize používáme při operacích výhradně nitrooční čočky renomovaných světových výrobců. Čočku AcrySofTM IQ VivityTM vyrábí americká společnost Alcon.

banner