Objednejte se Zeptejte se

Lepší vidění s revoluční optikou umožňující plynulé zaostření - EDoF čočka Vivity*

Nitrooční čočka Vivity* umožňuje plynulé zaostření s rozšířenou hloubkou ostrosti vidění.

Pacienti po operaci PRELEX s využitím této čočky už nebudou potřebovat brýle na:

  • činnosti do střední vzdálenosti (od 60 cm)
  • na činnosti do dálky (120 cm a dále),
  • torická varianta čočky umožňuje korigovat i astigmatismus

Technologie využívaná v nitroočních čočkách AcrySofTM IQ VivityTM pomáhá pacientům dobře vidět v noci, snižuje totiž například oslnění protijedoucími auty, ale také umožňuje dobré vidění do dálky i na palubní desku. Čočka je dostupná také v torické variantě, která koriguje tzv. cylindry.

Díky unikátní čočce s rozšířenou hloubkou ostrosti mohou nyní snížit svou závislost na brýlích i pacienti, u nichž dosud nebylo možné aplikovat trifokální čočku, či byli kontraindikováni.  Patří mezi ně například:

  • uživatelé antidepresiv,
  • lidé se změnami na sítnici,
  • nebo profesionální řidiči, kteří potřebují mít dobré vidění v silničním provozu i po setmění.

nitrooční čočka Vivity

Čočka se v oku chová jako jednoohnisková čočka. Je tak vhodná i pro lidi, kteří mají sníženou kontrastní citlivost z důsledku nějakého onemocnění, třeba diabetických změn. 

nitrooční čočka Vivity

Záleží na čočce i lékaři

V NeoVizi máte vždy jistotu nejlepšího řešení pro vaše oči a péče na světové úrovni. Výsledek operace je totiž výrazně závislý nejen na kvalitní práci operatéra, ale také na kvalitě použité nitrooční čočky.

Na očních klinikách NeoVize používáme při operacích výhradně nitrooční čočky renomovaných světových výrobců. Čočku AcrySofTM IQ VivityTM vyrábí americká společnost Alcon.

*Jedná se o zdravotnický prostředek. Pro úplné informace ohledně indikací, kontraindikací a varování si přečtěte návod k použití a další důležité informace uvedené na stránce ifu.alcon.com.

banner