Spokojenost pacientů: hodnocenihodnocenihodnocenihodnocenihodnoceni
Objednat na konzultaci
Jméno: Příjmení: Email: Telefon: Věk: Co vás trápí?
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Doc. MUDr. Šárka Skorkovská, CSc.
Primářka kliniky

Doc. MUDr. Šárka Skorkovská, CSc.

Doc. MUDr. Šárka Skorkovská je od září 2015 primářkou Oční kliniky NeoVize.

Specializuje se na operace šedého zákalu, léčbu sítnice, operace a léčbu zeleného zákalu, chirurgické odstraňování dioptrických vad, operace odchlípení sítnice či vyšetření šilhání u dospělých.

Vzdělání:

 

Primářka Skorkovská dále absolvovala zahraniční stáže se zaměřením na chirurgii předního a zadního očního segmentu ve Vídni, Mnichově a Tübingenu.

MUDr. Skorkovská působila na Oční klinice Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně - nejprve jako sekundární lékař, později jako odborný asistent Oční kliniky Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Od roku 1992 pak vedla elektrofyziologickou laboratoř Oční kliniky Fakultní nemocnice u sv. Anny. V letech 2009 až 2015 byla primářkou soukromé kliniky v Brně. 

Její publikační činnost zahrnuje 35 vědeckých prací. Docentka Skorkovská měla již více než 60 odborných přednášek na vědeckých konferencích v České republice i v zahraničí.

Je členkou České oftalmologické společnosti, České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie, České glaukomové společnosti, European society of Cataract and Refractive Surgery (ESCRS), European Society for Vision and Eye Research.

Docentka Skorkovská rovněž vyučuje studenty všeobecného lékařství Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně. 

Šárka Skorkovská - ZnamyLekar.cz
powered by lekari-online.cz
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek