Spokojenost pacientů: hodnocenihodnocenihodnocenihodnocenihodnoceni
Objednat na konzultaci
Jméno: Příjmení: Email: Telefon: Věk: Co vás trápí?
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Vstupní vyšetření před laserovou operací

Výsledek laserové operace – váš perfektní zrak, je významně závislý na kvalitě vstupního vyšetření. Na základě výsledků vstupního vyšetření vám lékař doporučí tu nejlepší péči pro vás.

Před podstoupením vstupního vyšetření nesmíte minimálně 5 dní nosit kontaktní čočky. Kontaktní čočky deformují povrch oka a tak nelze následně změřit všechny důležité parametry, které zásadně ovlivňují celou operaci.

Vstupní vyšetření před laserovou operací je velmi podrobné a trvá i více než dvě hodiny. Je zcela BEZBOLESTNÉ. Ale upozorňujeme, že po vstupním vyšetření nebudete moci řídit auto.

Při vstupním vyšetření naše speciálně vyškolené zdravotní sestry a následně zkušení optometristé vyšetří:

 

Poté následuje takzvané vyšetření v cykloplegii - za použití kapek, které cíleně brání vašim očím zaostřovat. Specializovaný oční lékař tak může stanovit vaši skutečnou dioptrickou vadu.
Lékař rovněž vyšetří stav vaší sítnice a čočky. Pomocí speciální štěrbinové lampy velmi podrobně prohlédne každé zákoutí vašeho oka.

Na závěr vyšetření vám lékař navrhne to nejlepší řešení pro váš zrak.

 

Odborná oční vyšetření

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek