Chci se objednat

Ceny pro ty, kteří nás chrání

Vážíme si lidí, kteří nasazují životy a zdraví, aby zachránili zdraví a život těch druhých. Proto máme speciální ceny pro zdravotníky, záchranáře, hasiče, policisty či vojáky.

Na očních klinikách NeoVize si vážíme toho, co hasiči, policisté, vojáci, záchranáři a zdravotníci dělají pro společnost. Víme, jak důležitý je v těchto profesích dobrý zrak bez brýlí a kontaktních čoček.

Pokud patříte do některé z těchto skupin a jste schopni to věrohodně prokázat (služebním průkazem, osobní kartou či jinak), oznamte to, prosím, při objednání na vyšetření či laserový zákrok.

Na laserové zákroky s doživotní zárukou NeoLASIK HD a NeoSMILE 3D dáváme těm, kteří nás chrání, speciální cenu:

  • NeoLASIK HD za 19.000 Kč/oko*
  • NeoSMILE 3D za 22.000 Kč/oko*

* Akční cena platí pro pacienty, kteří podstoupí zákrok do 30 dnů od vstupního vyšetření. Uvedená cena je již po odečtení poplatku za vstupní vyšetření a platí od 22.11.2021.

Tuto speciální nabídku nelze kombinovat s žádnou další slevou ani s nabídkou skupinových slev LASIK PARTY. O slevu musíte požádat při objednání k vyšetření či nejpozději v den předoperačního vyšetření. Rozhodnutí o přiznání slevy je ve výhradní pravomoci očních klinik NeoVize.

Objednat se online.

Máte doplňující dotazy? Zavolejte nám! Naše odborně vyškolené koordinátorky se vám budou ochotně věnovat.