Objednejte se Zeptejte se

Lepší vidění s revoluční optikou umožňující plynulé zaostření - EDoF čočka Vivity*

Vivity: nitrooční čočka umožňující plynulé zaostření s rozšířenou hloubkou ostrosti

Léčba šedého zákalu je jednou z nejčastějších očních operací na celém světě. Během operace šedého zákalu se mohou pacienti zároveň zbavit závislosti na brýlích. A díky unikátní čočce s rozšířenou hloubkou ostrosti mohou nyní snížit svou závislost na brýlích i pacienti, u nichž dosud nebylo možné aplikovat trifokální čočku, či byli kontraindikováni. Čočka je dostupná také v torické variantě, která koriguje tzv. cylindry. Čočka je vhodná např. pro:

  • pacienty se změnami na sítnici (třeba z důvodu diabetických změn),
  • uživatele antidepresiv,
  • profesionální řidiči, kteří potřebují mít dobré vidění v silničním provozu i po setmění.

Čočka AcrySof ™ IQ Vivity™* má technologii, která pomáhá pacientům dobře vidět i v noci. Snižuje tak oslnění protijedoucích automobiů, umožňuje dobré vidění do dálky i na palubní desku vozu.

nitrooční čočka Vivity

Pacienti po operaci šedého zákalu s využitím čočky Vivity už nebudou potřebovat brýle na činnosti:

  • do střední vzdálenosti (od 60 cm) - při použití počítače nebo třeba při vaření a při spoustě dalších jiných aktivit už nebudete potřebovat brýle. 
  • do dálky (120 cm a dále) - při řízení automobilu, jízdě na kole, pilotování letadla anebo třeba při cestování už nebudete potřebovat brýle. 

Prvním pacientem v ČR byl pokrývač. Pro něj bylo zásadní vidět dobře na střední vzdálenost a do dálky. Druhým pacientem byl důchodce se zálibou v řízení v noci a zároveň potřeboval dobře vidět na palubní desku vozu – střední vzdálenost.

nitrooční čočka Vivity

Na očních klinikách NeoVize máte vždy jistotu nejlepšího řešení pro vaše oči a péče na světové úrovni.

Na očních klinikách NeoVize používáme při operacích výhradně nitrooční čočky renomovaných světových výrobců. Čočku AcrySofTM IQ VivityTM vyrábí americká společnost Alcon.

Cena zákroku

Zahrnuje balík specializovaných vyšetření nehrazených ze zdravotního pojištění, individuální konzultaci s lékařem, využití digitálního navigačního systému Callisto a nitrooční čočku s rozšířenou hloubkou ostrosti. V NeoVizi máme férové ceny, které jsou konečné a jasně dané. 

Navíc vám s financováním zákroku umíme pomoci - nabízíme vám možnost operace na splátky

Chcete se objednat?

Objednejte se na vstupní vyšetření v NeoVizi. Můžete se objednat on-line, nebo nám zavolat

Máte dotazy?

Naše odborně vyškolené koordinátorky vám rády vaše dotazy zodpoví. Zavolejte nám, nebo nám napište.

*Jedná se o zdravotnický prostředek. Pro úplné informace ohledně indikací, kontraindikací a varování si přečtěte návod k použití a další důležité informace uvedené na stránce ifu.alcon.com.

banner