Objednejte se Zeptejte se

Vidění bez omezení s trifokální či bifokální čočkou

Svět bez závislosti na brýlích je krásnější, jednodušší. Stojíte před rozhodnutím, jakou zvolit nitrooční čočku? Využijte možnost volby a zvolte to nejlepší. 

Na očních klinikách NeoVize vám umíme tento sen splnit. Naši zkušení chirurgové a nejmodernější multifokální nitrooční čočky vám umožní dívat se na svět kolem sebe bez brýlí. Máte jedinečnou příležitost zbavit se šedého zákalu a závislosti na brýlích. Využijte ji!

Trifokální/multifokální nitrooční čočky představují z pohledu moderní oční chirurgie a pohodlí pacienta skvělé řešení.

Pokud podstupujete operaci šedého zákalu, si můžete zvolit prémiovou trifokální či bifokální nitrooční čočku, která vám poskytne vysoce kvalitní vidění. Trifokální čočka zlepšuje vidění v celém spektru - od vidění na blízko, přes střední vzdálenost, až po vidění na dálku. Bifokální čočka zlepšuje vidění na blízko a do dálky.

Bifokální čočky jsou aktuálně nedostupné.

Jednoduše řečeno, nebudete potřebovat brýle na činnosti, na které jste brýle potřebovali.

  • Budete si moci přečíst své oblíbené noviny nebo časopisy. A to hezky svižně a jasně. Svým vnoučatům přečtete jakoukoliv pohádku, kterou mají rády. A to vše bez brýlí.
  • Používáte počítač? Oblíbili jste si internet jako zdroj zajímavých a užitečných informací? Vždyť i spojení s přáteli s využitím počítače je zábavné, rychlé a efektivní. A proč stále hledat další brýle na počítač. Trifokální čočka umí zaostřit i tuto vzdálenost.
  • A co teprve vaření. Příprava dobrého jídla je pro většinu lidí velkou zábavou. Ale co s brýlemi v kuchyni. Zamlží se, když se nadzvihne poklička nebo otevře horká trouba. Občas je také problém je nalézt. Díky trifokální čočce nebudete muset brýle používat ani v kuchyni.
  • Práce na zahradě je nejen zábavná, ale také zdravá a navíc s sebou přináší i své plody. A je úplně jedno, zda to jsou květy či rajská jablíčka. Ale ta starost o brýle. Občas by člověk potřeboval vidět na blízko, aby zkontroloval, zda jsou rostliny zdravé, pak se rozhlédl po celé zahradě a zhodnotil své dílo. Ale s brýlemi?
  • Plníte si na stará kolena své cestovatelské a jiné sny? Pak vás jistě brýle obtěžují. Trifokální čočka vám umožní bezpečně řídit auto, jezdit na kole, dokonce i pilotovat letadlo. 

 

Trifokální a bifokální čočky přinášejí obrovskou svobodu. Oceníte ji při sportu nebo při procházkách a při mnoha dalších činnostech, při nichž jste na brýlích byli zcela závislí.

U nás na Oční klinice NeoVize máte vždy jistotu nejlepšího řešení pro vaše oči a péče na světové úrovni.

Při operacích šedého zákalu používáme výhradně nitrooční čočky renomovaných světových výrobců (Alcon a Carl Zeiss). Výsledek operace je totiž výrazně závislý nejen na kvalitní práci operatéra, ale také na kvalitě použité nitrooční čočky.

 

Cena zákroku

zahrnuje balík specializovaných vyšetření nehrazených ze zdravotního pojištění, individuální konzultaci s lékařem, využití digitálního navigačního systému Callisto a multifokální nitrooční čočku. V NeoVizi máme férové ceny, které jsou konečné a jasně dané.

Navíc vám s financováním zákroku umíme pomoci - nabízíme vám možnost operace na splátky

 

Reference našich pacientů

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří již implantaci multifokální čočky na naší oční klinice podstoupili.

 

Rozhodli jste se? 

OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění.

 

Máte dotazy?

Zavolejte nám nebo nám napište. Naše odborně vyškolené recepční vám rády vaše dotazy zodpoví.

banner