Objednejte se Zeptejte se

Aktuality

První laserová operace šedého zákalu na Moravě

19.10.2017

Primářka NeoVize docentka Šárka Skorkovská dnes provedla první operaci šedého zákalu laserem LenSx bez použití skalpelu.

Číst více

Primářka DuoVize v TOP STAR magazínu na Primě

13.10.2017

Jakou cestu si probojovávala primářka DuoVize MUDr. Lucie Valešová k profesi oční lékařky? Co ji na práci baví? Podívejte se na reportáž.

Číst více

Operace šedého zákalu laserem LenSx

21.09.2017

Představujeme vám nový femtosekundový laser LenSx, díky kterému se šedý zákal operuje bez skalpelu. Operace je bezbolestná, ambulantní a trvá jen 15 minut. Poté pacient odchází domů a už druhý den na operované oko vidí.

Číst více

„Konečně se nemusím starat o výměnu čoček anebo hledat brýle,“ říká pacientka Michaela

16.08.2017

Jak cestovat, sportovat a užívat si společenské události a přitom vidět ostře bez brýlí a kontaktních čoček? Michaela to ví. Nechala si odstranit dioptrie laserem.

Číst více

„Po laserové operaci mám kolem sebe jiný svět. Vidím vše ostře,“ říká Ngoc Ha

29.07.2017

Celkem 16 let nosila brýle. Vadily jí, překážely, padaly a nedržely na nose. Bez nich viděla rozmazaně. „Po laseru vidím ostře a užívám si života," říká Ngoc Ha.

Číst více

MUDr. Eva Jerhotová na TV Nova

28.07.2017

Naše lékařka MUDr. Eva Jerhotová, PhD. vystoupila 27. července na TV Nova. Hovořila o zraku za volantem a očních vadách.

Číst více

Reportáž o operaci šedého zákalu na Praha TV

19.06.2017

Praha TV natáčela v DuoVizi reportáž o šedém zákalu. Je vám více jak 65 let a špatně vidíte? I u vás může být na vině šedý zákal.

Číst více

Na komfort kvalitního vidění bez brýlí si člověk rychle zvykne

02.06.2017

Naše kolegyně Jindra Čadilová podstoupila před rokem nitrooční operaci očí. Od té doby si užívá nového zraku. Jak se jí daří?

Číst více

„Po odlepení náplasti z oka jsem začala vidět jako když září zářivka,“ říká pacientka po operaci šedého zákalu

31.05.2017

Eva Mrázová měla celkem 28 dioptrií! Brýle měnila každé tři měsíce a dávala za ně vždy 30 tisíc. Se šedým zákalem si pak nechala rovnou odstranit i dioptrie.

Číst více

„Je skvělé vidět ihned ráno po otevření očí,“ říká pacientka Martina

16.05.2017

V brýlích viděla špatně. A nandávání a vyndávání čoček ji obtěžovalo. S dioptriemi se proto rozhodla zatočit. V DuoVizi podstoupila laserové odstranění dioptrií.

Číst více