Chci se objednat

Pomáháme a spolupracujeme

 

Paměť národa Dar NeoVize pro Paměř národa

Částkou 30.000 Kč jsme podpořili projekt Paměť národa - Jihomoravský kraj. Náš dar využijí na vývoj aplikace Památná místa v Brně.

Naši zaměstnanci se také účastní Běhu pro Paměť národa.

 

 

Krabice od bot

NeoVize přispěla částkou 15.000 Kč na projekt Krabice od bot
Děti jsou naše budoucnost a proto je důležité je dělat šťastnými. Přispějte i vy a udělejte radost. Dárky dostanou pod stromeček děti z chudých rodin a azylových domů.

 

OKTAGON

NeoVize a její sesterské kliniky se starají o zrak bojovníků Oktagon MMA.

Oktagon MMA, NeoVize

Nezáleží na tom, zda jde o fotbalisty, hokejisty, lyžaře, vodní slalom, fitness trenérku nebo zápasníka MMA. Vynikající zrak potřebuje každý sportovec. Je totiž důležité sledovat dění kolem sebe a umět vyhodnocovat situace s dostatečným předstihem kdy rozhodují sekundy, či až setiny. To umožní získat vytoužené vítězství a zároveň pomůže vyvarovat se nepříjemným zraněním.

 

Brýle pro Armádu spásy

Díky brýlím, které u nás pacienti jako nepotřebné odloží, budou mít radost desítky lidí. Armáda spásy Brno je věnuje všem, kteří si nemůžou dovolit nové. Brýle jsme vyčistili, přeměřili, označili a roztřídili podle očních vad a předali panu Borkovi, řediteli brněnské pobočky.

 

Sbírka pro Společnost pro ranou péči

Díky pokladničce, kterou jsme instalovali v oční optice OptoVize v přízemí naší polikliniky, můžou všichni zákazníci, pacienti i zaměstnanci přispět do sbírky, která je určena k nákupu kompenzačních pomůcek pro miminka s vadami zraku. Společnost pro ranou péči se věnuje nejmenším dětem a jejich rodičům. Peníze ze sbírky budou určeny k nákupu preferenčního testu Teller, což je  speciální test pro funkční vyšetření zraku. Výstupem testu je aktuální zhodnocení míry zrakových schopností dítěte – nejenom zhodnocení zrakových funkcí, ale i posouzení, jak zrak dítě skutečně využíváv běžném životě – při hře, při orientaci, při konkrétní činnosti. Dají se jím sledovat také reálné pokroky dětí.

 

Brýle pro brněnský Klokánek Nové brýle pro děti z brněnského Klokánku

Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí. Jeho cílem je nabídnout přechodnou rodinnou péči dětem, které z různých důvodů nemohou zůstat se svými rodiči. A protože náhradní rodiče nemají peněz nazbyt, rozhodli jsme se děti podpořit zajištěním bezplatné oční péče a nových brýlí.

 

Podporujeme TyfloCentrum Brno 

Rozhodli jsme se pomáhat tam, kde naše metody a moderní technika bohužel nestačí. Oční klinika NeoVize spolupracuje s TyfloCentrem Brno

   

Naše klinika podporuje léčbu šilhání a tupozrakosti u dětí

Stali jsme se partnerem Léčebny zrakových vad ve Dvoře Králové nad Labem. Odborníci zde pomocí cvičení a her každoročně léčí více než 200 dětí.

 

Jsme partnerem Masarykovy univerzity 

Podporujeme aktivity brněnské Masarykovy univerzity: akci Dies Academicus, během které byly předány ceny rektora MU a ceny za výzkum, XVII. Zahradní slavnost Masarykovy univerzity či třeba Slavnostní otevření brněnského kina Scala

Zapojili jsme se rovněž do projektu Top Students Centre neboli TopSeC, který má umožnit bližší spolupráci mezi talentovanými posluchači a subjekty podnikatelské praxe. Studenti Ekonomicko-správní fakulty, kteří budou do projektu TopSeC vybráni, s námi budou spolupracovat na svých projektech a poté k nám zavítají na stáž.

 

Praga Medica

Spolupracujeme s poskytovatelem vysoce kvalitní zdravotní 
péče Praga Medica

 

Přispěli jsme na transplantační program IKEMu 

Na charitativní akci společnosti NIKON jsme zakoupením fotografie "Joker" finančně podpořili Nadační fond Jakuba Halíka na rozšíření programu mechanických srdečních podpor navázaného na transplantační program SRDCE v pražském IKEMu.