Chci se objednat

Naše úspěchy

1. místo v celonárodní soutěži Ordinace roku 2019 ve všech kategoriích

Díky obrovské podpoře našich pacientů jsme získali vítězství v soutěži Ordinace roku 2019, a to nejen v kategorii Oční ordinace, ale dostali jsme nejvíce hlasů ze všech ordinací v ČR. 

Celkové vítězství je pro nás velkým závazkem. Nadále se budeme maximálně snažit o spokojenost těch nejdůležitějších lidí – našich pacientů. Děkujeme za Vaše hlasy!

 

2. místo v soutěži TOP MSP 2019 - o nejlepší malou a střední firmu

V soutěži malých a středních firem TOP MSP 2019 vypsané Regionální hospodářskou komorou Brno obsadila Oční klinika NeoVize 2. místo.

Výsledky soutěže byly vyhlášeny v úterý 7. listopadu 2019 na setkání Regionální hospodářské komory Brno. 

Pro vyhodnocení soutěže malých a středních firem byla zvolena následující kritéria:

 1. Veřejné hlasování firem
 2. Hlasování představenstva RHK Brno
 3. Hodnocení dynamiky růstu
 4. Bonita firmy
 5. Hodnocení finančního zdraví firmy 

Ocenění převzal ředitel NeoVize Bc. Petr Kocian.

„Umístění v první trojce beru jako ocenění kvalitní práce, kterou odvádí celý tým NeoVize. Je to doklad, že naše koncepce péče, kterou v Brně realizujeme již od roku 2008, je správná,“ dodává ředitel kliniky.

Děkujeme všem spokojeným pacientům a partnerům za podporu!

 

1. místo v celonárodní soutěži Ordinace roku 2018 v kategorii Oční ordinace

Opět po roce jsme byli zapojeni do celonárodní soutěže Ordinace roku 2018. Tentokrát se nám povedlo díky Vám obsadit první příčku v kategorii Oční ordinace. Hned na druhé příčce se umístila naše sesterská klinika DuoVize v Praze.

První místo je pro nás závazkem pracovat ještě usilovněji na spokojenosti těch nejdůležitějších lidí – našich pacientů. Opravdu si toho vážíme, moc děkujeme!

 

Re-certifikační audit ČSN EN ISO 9001:2016

V březnu 2019 jsme obhájili mezinárodní certifikát kvality ISO. Auditní tým pod vedením MUDr. Jaroslava Peprly shledal naši kliniku zcela v souladu s normou ISO 9001:2016 a certifikát nám opět udělil. Několik dní trvající audit prověřil nejen plnění cílů stanovených minulým auditem, ale zkoumal také systém řízení, legislativní správnosti, plánování, znalosti a komeptence zaměstnanců, nastavení procesů a odpovědnosti, věnoval pozornost i všem dokumentům nebo spokojenosti pacientů. Velmi kladně jsmebyli ohodnoceni také za systém vzdělávání našich odborníků.

 

 

1. místo v soutěži Ordinace roku 2017 v Jihomoravském kraji a 3. místo mezi očními pracovišti v České republice

Naši pacienti nominovali NeoVizi do celonárodní soutěže o nejlepší ordinaci za rok 2017. Díky jejich hlasům jsme obsadili vítěznou příčku v kategorii Oční ordinace v Jihomoravském kraji a jako třetí jsme se umístili hned za naší sesterskou klinikou DuoVize v rámci celé České republiky. Nejen díky tomuto ocenění věříme, že důraz na kvalitu péče se nám bude i v budoucnosti vyplácet. Vysoký počet hlasů je pro nás závazkem pracovat ještě usilovněji na spokojenosti těch nejdůležitějších lidí - pacientů.

 

 

3.místo v soutěži Firma roku 2014 a ocenění Odpovědná firma 2014

Oční klinika NeoVize bodovala hned ve dvou kategoriích Soutěže cen Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2014. :

 • jako úspěšná firma, když obsadila celkové 3. místo v soutěži Firma roku 2014 pro pražský region,
 • jako firma s vysokou společenskou odpovědností oceněná titulem Odpovědná firma Hlavního města Prahy 2014.

 

Ocenění za NeoVizi převzal spoluzakladatel a ředitel společnosti, Petr Kocian. "Tohoto úspěchu si nesmírně vážím. Je to velké ocenění naší společné práce a důkaz, že naší práci děláme dobře a se srdcem," hodnotí úspěch NeoVize Petr Kocian. 

Soutěž Firma roku je jedním z největších podnikatelských klání v České republice. Jednotlivé firmy jsou posuzovány podle způsobu podnikání, podnikatelského příběhu a vybraných finančních ukazatelů. Úspěšní účastníci krajských kol postupují do celorepublikového kola soutěže. 

Společnosti, které se zapojily do soutěže Vodafone Odpovědná firma roku 2014, musely prokázat vysokou míru společenské odpovědnosti a environmentální přístup k podnikání. Porota hodnotila kritéria zohledňující dopady podnikání na životní prostředí a podporu společensky odpovědných aktivit.

Výsledky krajského kola soutěže Firma roku 2014:

Vodafone Firma roku Hlavního města Prahy 2014

1. Hormen CE (Praha 4)
2. Nové horizonty (Praha 10)
3. Neovize (Praha 8)

Vodafone Odpovědná firma Hlavního města Prahy 2014

1. Neovize (Praha 8)

 

 

3.místo v soutěži TOP MSP 2014 - o nejlepší malou a střední firmu

V soutěži malých a středních firem TOP MSP 2014 vypsané Regionální hospodářskou komorou Brno obsadila Oční klinika NeoVize 3. místo z 284 přihlášených firem. 

Výsledky soutěže byly vyhlášeny v úterý 30. září 2014 na 55.Podnikaltelském setkání Regionální hospodářské komory Brno. 

Pro vyhodnocení soutěže malých a středních firem byla zvolena následující kritéria:

 1. Veřejné hlasování firem
 2. Hlasování představenstva RHK Brno
 3. Hodnocení dynamiky růstu
 4. Bonita firmy
 5. Hodnocení finančního zdraví firmy 

 

Ocenění převzal ředitel NeoVize Bc. Petr Kocian od Ing. Vladimíra Dlouhého, CSc., ředitele Hospodářské komory ČR a bývalého ministra hospodářství ČSFR. 

"Je to úžasný úspěch. Soutěže jsme se účastnili podruhé - v loňském roce jsme se dostali do nejlepší desítky, letos jsme na skvělém třetím místě," kometoval umístění NeoVize Petr Kocian. "Umístění v první trojce beru jako ocenění kvalitní práce, kterou odvádí celý tým NeoVize. Je to doklad, že naše koncepce péče, kterou v Brně realizujeme již od roku 2008, je správná," dodává ředitel kliniky. 

Děkujeme všem spokojeným pacientům a partnerům za podporu!

 

 

Brno TOP 100 a MSP 2013

Naše klinika se probojovala mezi stovku nejlepších brněnských firem. V anketě Brno TOP 100 jsme na základě hlasování veřejnosti získali ocenění Společnost roku 2013. 

V soutěži malých a středních firem vypsané Regionální hospodářskou komorou Brno skončila NeoVize v první desítce.

Umístění v nejlepší desítce je pro celý tým NeoVize obrovský úspěch. To nás motivuje držet se našeho motta: "Věříme tomu, co děláme!"