Objednejte se Zeptejte se

Naše úspěchy

Oční kliniky NeoVize získávají ocenění v nejrůznějších soutěžích.

Ocenění ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH v roce 2022

Na 27. ročníku vyhlašování cen ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH / CZECH 100 BEST jsme si z Pražského hradu s hrdostí jako NeoVize Group odnesli významné ocenění v kategorii Zdraví - vzdělání - humanita, které je výsledkém naší jasné vize, soustavné práce a nasazení.

Nic bez toho by nebylo bez našich skvělých lékařů, sestřiček, optometristů, koordinátorek zdravotn péče, sanitářek, techniků a dalších kolegyň a kolegů. A samozřejmě bez vás, našich pacientů.

Děkujeme! 

ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH

1. místo v celonárodní soutěži Ordinace roku 2019 ve všech kategoriích

Díky obrovské podpoře našich pacientů získala NeoVize Brno vítězství v soutěži Ordinace roku 2019, a to nejen v kategorii Oční ordinace, ale dostala nejvíce hlasů ze všech ordinací v ČR. 

Celkové vítězství je pro kliniku velkým závazkem. „Nadále se budeme maximálně snažit o spokojenost těch nejdůležitějších lidí – našich pacientů. Děkujeme za Vaše hlasy!"

NeoNeovize Brno získala vyhrála soutěž Ordinace roku 2019.Vize Brno získala ocenění i v letech:

Ordinace roku 2020
2. místo - kategorije oční ordinace 

 

Ordinace roku 2018:

1. místo - kategorie oční ordinace

2. místo - kategorie region kraj Moravskoslezský 

 

Ordinace roku 2017:

1. místo - kategorie oční ordinace 

1. místo - kategorie region Jihomoravský kraj

 NeoVize Praha (před rokem 2021 jako DuoVize) získává také opakovaně umístění na předníc místech v soutěži Ordinace roku.

Ordinace roku 2020:

1. místo v kategorii oční ordinace 

1. místo v kategorii Hlavní město Praha 

 

Ordinace roku 2019:

1. místo - kategorie region Praha

2. místo - kategorie oční ordinace (oftalmologie)

3. místo - kategorie celostátní soutěž

 

Ordinace roku 2018:

2. místo - kategorie region Praha

2. místo - kategorie oční ordinace

 

Ordinace roku 2017:

1. místo -  kategorie region Praha

2. místo - kategorie oční ordinace

3. místo - celostátní soutěž

„Výborný výsledek v soutěži je pro nás důkazem, že svou práci děláme dobře ku spokojenosti pacientů. Úspěch je pro nás motivací do další práce. Chceme pacientům i nadále přinášet špičkovou péči s důrazem na osobní přístup," říká generální ředitel očních klinik NeoVize Petr Kocian. 

 

2. místo v soutěži TOP MSP 2019 - o nejlepší malou a střední firmu

V soutěži malých a středních firem TOP MSP 2019 vypsané Regionální hospodářskou komorou Brno obsadila Oční klinika NeoVize Brno 2. místo.

Výsledky soutěže byly vyhlášeny v úterý 7. listopadu 2019 na setkání Regionální hospodářské komory Brno. 

Pro vyhodnocení soutěže malých a středních firem byla zvolena následující kritéria:

 1. Veřejné hlasování firem
 2. Hlasování představenstva RHK Brno
 3. Hodnocení dynamiky růstu
 4. Bonita firmy
 5. Hodnocení finančního zdraví firmy 

Ocenění převzal ředitel NeoVize Bc. Petr Kocian.

„Umístění v první trojce beru jako ocenění kvalitní práce, kterou odvádí celý tým NeoVize. Je to doklad, že naše koncepce péče, kterou v Brně realizujeme již od roku 2008, je správná,“ dodává ředitel kliniky.

Děkujeme všem spokojeným pacientům a partnerům za podporu!

 

3. místo v soutěži Firma roku 2017 a titul Odpovědná firma Hl. m. Prahy roku 2017

Oční klinika NeoVize Praha získala ocenění Firma roku.

Oční klinika NeoVize Praha (tehdy jako DuoVize Praha) se v roce 2017 zapojila do soutěže Firma roku. Získala 3. místo v soutěži firma roku 2017 a zároveň obdržela titul Odpovědná firma 2017 Hl. m. Prahy. 

„Výsledek soutěže je dalším potvrzením, že to, co děláme, děláme dobře a úspěšně. Opět se prokázalo, že poctivý a svědomitý přístup se vyplácí. Jsem na naši práci a výsledky velmi pyšný," říká k ocenění generální ředitel klinik NeoVize Petr Kocian.

 

3. místo v soutěži Firma roku 2014 a ocenění Odpovědná firma 2014

Oční klinika NeoVize Brno bodovala hned ve dvou kategoriích Soutěže cen Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2014.

 • jako úspěšná firma, když obsadila celkové 3. místo v soutěži Firma roku 2014 pro pražský region,
 • jako firma s vysokou společenskou odpovědností oceněná titulem Odpovědná firma Hlavního města Prahy 2014.

Ocenění za NeoVizi převzal spoluzakladatel a ředitel společnosti, Petr Kocian. "Tohoto úspěchu si nesmírně vážím. Je to velké ocenění naší společné práce a důkaz, že naší práci děláme dobře a se srdcem," hodnotí úspěch NeoVize Petr Kocian. 

Soutěž Firma roku je jedním z největších podnikatelských klání v České republice. Jednotlivé firmy jsou posuzovány podle způsobu podnikání, podnikatelského příběhu a vybraných finančních ukazatelů. Úspěšní účastníci krajských kol postupují do celorepublikového kola soutěže. 

Společnosti, které se zapojily do soutěže Vodafone Odpovědná firma roku 2014, musely prokázat vysokou míru společenské odpovědnosti a environmentální přístup k podnikání. Porota hodnotila kritéria zohledňující dopady podnikání na životní prostředí a podporu společensky odpovědných aktivit.

 

3. místo v soutěži TOP MSP 2014 - o nejlepší malou a střední firmu

V soutěži malých a středních firem TOP MSP 2014 vypsané Regionální hospodářskou komorou Brno obsadila Oční klinika NeoVize 3. místo z 284 přihlášených firem. 

Výsledky soutěže byly vyhlášeny v úterý 30. září 2014 na 55.Podnikaltelském setkání Regionální hospodářské komory Brno. 

Pro vyhodnocení soutěže malých a středních firem byla zvolena následující kritéria:

 1. Veřejné hlasování firem
 2. Hlasování představenstva RHK Brno
 3. Hodnocení dynamiky růstu
 4. Bonita firmy
 5. Hodnocení finančního zdraví firmy 

Ocenění převzal ředitel NeoVize Bc. Petr Kocian od Ing. Vladimíra Dlouhého, CSc., ředitele Hospodářské komory ČR a bývalého ministra hospodářství ČSFR. 

„Je to úžasný úspěch. Soutěže jsme se účastnili podruhé - v loňském roce jsme se dostali do nejlepší desítky, letos jsme na skvělém třetím místě," kometoval umístění NeoVize Petr Kocian. „Umístění v první trojce beru jako ocenění kvalitní práce, kterou odvádí celý tým NeoVize. Je to doklad, že naše koncepce péče, kterou v Brně realizujeme již od roku 2008, je správná," dodává ředitel kliniky. 

Děkujeme všem spokojeným pacientům a partnerům za podporu!

 

Brno TOP 100 a MSP 2013

Naše klinika se probojovala mezi stovku nejlepších brněnských firem. V anketě Brno TOP 100 jsme na základě hlasování veřejnosti získali ocenění Společnost roku 2013. 

V soutěži malých a středních firem vypsané Regionální hospodářskou komorou Brno skončila NeoVize Brno v první desítce.

Umístění v nejlepší desítce je pro celý tým NeoVize obrovský úspěch. To nás motivuje držet se našeho motta: "Věříme tomu, co děláme!"

 

Re-certifikační audit ČSN EN ISO 9001:2016

V březnu 2019 jsme obhájili mezinárodní certifikát kvality ISO. Auditní tým pod vedením MUDr. Jaroslava Peprly shledal naše kliniky NeoVize v Praze a v Brně zcela v souladu s normou ISO 9001:2016 a certifikát nám opět udělil. Několik dní trvající audit prověřil nejen plnění cílů stanovených minulým auditem, ale zkoumal také systém řízení, legislativní správnosti, plánování, znalosti a kompetence zaměstnanců, nastavení procesů a odpovědnosti, věnoval pozornost i všem dokumentům nebo spokojenosti pacientů. Velmi kladně jsme byli ohodnoceni také za systém vzdělávání našich odborníků na obou klinikách.