Objednejte se Zeptejte se

Chci se zbavit brýlí a kontaktních čoček

Život bez brýlí a kontaktních čoček je jednodušší a krásnější!

Umíte si představit, že se ráno probudíte a na budíku vidíte, kolik je hodin? Že v zimě vstoupíte do restaurace a nemusíte otírat zamlžená skla brýlí? Že nemusíte utrácet za stále nové brýle? Že jste zcela nezávislí na brýlích a kontaktních čočkách? Že se už nemusíte bát, že zapomenete čočky nebo roztoky? Že, ....  Každý si takových příkladů jistě vybaví spoustu.

 

  

S rozhodnutím pro operaci nemusíte váhat. Bát se nemusíte ani bolesti, ani výsledku a i financování vám pomůžeme vyřešit.

V NeoVizi máte jistotu, že se vám dostane maximální péče.

V Oční klinice NeoVize vám poskytneme excelentní péči: 

  • operace jsou prakticky bezbolestné (návštěva zubaře je nesrovnatelně nepříjemnější),
  • na laserové operace NeoLASIK HD®  a NeoSMILE Pro poskytujeme DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU, 
  • provádíme podrobné a důkladné předoperační vyšetření, které trvá 2-3 hodiny a je zárukou dobrého výsledku operace (žádné 1/2 hodinové vyšetření provedené před operací vám toto nezajistí)
  • laserové operace provádíme vždy v jiný den než vyšetření. Toto je pro vás zárukou, že jsme omezili veškerá rizika na minimum a pro rozhodnutí podstoupit operaci se budete moci rozhodnout v klidu a rodinném kruhu,
  • naše výsledky patří k nejlepším, personál Oční kliniky NeoVize se pravidelně vzdělává a aktivně se podílí na přednáškové činnosti,
  • promyšlený systém managmentu kvality včetně ISO 9001:2008 a bezpečnosti zaručuje ty nejlepší výsledky,
  • poskytujeme unikátní splátkový systém pro ty, kteří potřebují s financováním pomoci.
  • máme nejdelší zkušenosti s femtosekundovým laserem VisuMax v ČR a SR a první VisuMax byl instalován právě v NeoVizi Brno

 

Zkušenost našich pacientů je jednoznačná. Krátce po operaci si neumějí představit, jak mohli s brýlemi žít. Svět bez brýlí je jiný: ostřejší, jasnější a širší.

Pokud jste se již rozhodli, že chcete vidět jasně a ostře, objednejte se na předoperační vyšetřenína základě kterého vám naši odborníci doporučí řešení.

Oční klinika NeoVize, věříme tomu, co děláme; Zaměstnanci po laserové operaci

U nás na Oční klinice NeoVize si můžete být jisti, že věříme tomu, co děláme. Množství lékařů, sestřiček, recepčních a dalších pracovníků a jejich rodinných příslušníků podstoupilo operaci. Proto se s vámi mohou podělit o osobní zkušenost a doporučit jen to, co opravdu funguje a čemu věříme.

 

 

 

 

 

 

 

Seznamte se zkušenostmi našich pacientů. Přečtěte si o péči, kterou na Oční klinice NeoVize poskytujeme. Prostudujte si náš ceník a také možnosti financování. Představíme vám také naše odborníky, kteří se o vás postarají s maximální péčí.

banner

Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

Vložit příspěvek

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.

Jaja 06.05.2019 21:33

Po operaci oka mi zůstaly na oku dvě srazeniny a teď na něj nevidím nic nepřečtu vím že je nutné to vidět ale řekli mi že to nejde spravit. Děkuji za odpověď.

Odpovědět

Míra 09.04.2015 17:26

Chci se doživotně zbavit brýlí. Na blízko mám 3 dioptrie, na dálku 2. Je mi 55 let. Je to možné?

Odpovědět

Mgr. Ondřej Vlasák 09.04.2015 20:21

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Nejlepším řešením pro Vaše oči při zmiňovaných dioptriích bude zákrok PRELEX, tedy implantace multifokálních nitroočních čoček. Tyto čočky Vám umožní vidět na všechny vzdálenosti bez brýlí.
Nejprve je však potřeba, aby jste k nám přišel na podrobné vyšetření, na základě kterého Vám pak náš lékař doporučí nejlepší postup. Objednat se můžete na telefonu 775 858 700.


Martin 22.06.2016 14:40

A co já, když mám 8 dioptrií ve věku 46 let?


Mgr. Lenka Tuzová, MBA 23.06.2016 08:59

Hezký den, Martine, velmi pravděpodobně pro Vás bude vhodný zákrok PRELEX, tedy výměna přirozené nitrooční čočky za čočku umělou (multifokální nebo trifokální):
http://www.neovize.cz/lecba-presbyopie-prelex-a-raindrop-destova-kapka/metoda-prelex/

Jedná se o bezbolestný ambulantní zákrok, který na naší klinice podstupují stovky pacientů ročně.
Nejlepší řešení pro Vaše oči Vám doporučí naši lékaři na základě výsledků podrobného vyšetření, na které se můžete objednat na telefonním čísle 775 858 700.