Objednejte se Zeptejte se

Prémiové řešení šedého zákalu

Vaše oči jsou unikátní a zrak jedinečný.

Oční klinika NeoVize, nadstandardní léčba šedého zákaluZrakem vnímáme více než 90 % všech vjemů a to bez ohledu na věk. Pokud si chcete i ve vyšším věku a po operaci šedého zákalu zachovat mladistvý zrak, pak zvolte nadstandardní léčbu šedého zákalu. Přinese vám nezávislost na brýlích a jasný a ostrý zrak ve všech situacích. A hlavně krásný pohled na svět. 

Nadstandardní léčba šedého zákalu na Oční klinice NeoVize zahrnuje balík specializovaných vyšetření, individuální konzultaci s lékařem, indikaci k operaci, výběr nejvhodnější nitrooční čočky, využití digitálního navigačního systému a implantaci nitrooční čočky. 

 

Vyberete si, jak chcete po operaci vidět:

  1. Vidění bez brýlí na jednu vzdálenost - buď na blízko nebo do dálky - na druhou vzdálenost budete potřebovat brýle
  2. Lepší vidění za zhoršených světelených podmínek - třeba za šera, v mlze nebo večer na televizi či na řízení
  3. Vidění na všechny vzdálenosti bez brýlí - zbavíte se závislosti na brýlích a nebudete muset nosit vícero brýlí nebo hradit nákladná multifokální brýlová skla.

 

Podle toho, jak si po operaci přejete vidět, vám naši lékaři doporučí nejvhodnější nitrooční čočku pro Vaše oči - monofokální, asférickou, trifokální, multifokální či torickou.

 

Doporučení k operaci od očního lékaře není nutné. U nás se nemusíte bát dlouhých čekacích lhůt. Operace provádíme v krátkých termínech.

Máte dotazy? Zavolejte nám nebo nám napište. Naše odborně vyškolené recepční vám rády vaše dotazy zodpoví.


banner