Objednejte se Zeptejte se

Oční lékař/oční lékařka - NeoVize Praha

 - částečný i plný úvazek, vhodné i pro absolventa.

NeoVize je místem malých zázraků, odkud lidé odchází s lepším zrakem pro lepší život. Zakládáme si na vysoké kvalitě péče a týmové práci odborníkůkteří sdílí své znalosti a zkušenostiRádi mezi sebe přivítáme oftalmologa, který rozšíří naše řady.

Oční klinika NeoVize již 15 let přináší inovace a vysoký standard péče v oftalmologii. Do moderního, elegantního, příjemného a inovativního pracoviště, vybaveného špičkovými diagnostickými přístroji přivítáme kolegu nebo kolegyni na pozici oftalmologa. Kromě vzájemné podpory kolegů na vás čeká množství benefitů: 

  • Profesní rozvoj a vzdělávání, s možností najít si to, co vás na oftalmologii nejvíc baví 

  • Pro lékaře se základním kmenem podpora v předatestační přípravě  

  • Nadstandardní zdravotní péče pro sebe i svou rodinu 

  • Snížené úvazky

  • Flexibilní nastavení pracovní doby 

  • Hlídání dětí na pracovišti 

  • Množství dalších včetně příspěvku na relokaci

Práce v NeoVizi je organizovaná tak, aby jedna profese plynule navazovala na druhou a všichni se na sebe mohli plně spolehnout. S lékaři na diagnostickém procesu úzce spolupracuje tým optometristů. Lékaři mají k dispozici moderní ambulance, které jsou vybaveny vyšetřovacími jednotkami se štěrbinovou lampou, počítačovými foroptery a LCD optotypy. Dbáme na odborný rozvoj lékařů, optometristůsester i dalšího personálu. V NeoVizi jsme hrdí na výsledky naší práce a dlohodobou spokojenost pacientů s péčí jak v ambulanci, tak i výsledky operacíVeškerý personál kliniky má k dispozici nadstandardní zázemí. 

Chcete být součástí našeho úspěchu? Přidejte se do NeoTýmu a tvořte s námi budoucnost našicpacientů s lepším zrakem, lepším životem. 

Pracoviště NeoVize jsou akreditovaná MZ pro postgraduální vzdělávání a jsou certifikovaná dle ISO 9001:2015NeoVize je také držitelem mnoha ocenění jako jsou Vodafone Firma roku, Odpovědná firma roku, Českých 100 Nejlepších, Ordinace roku a další. 

NeoVize je součástí skupiny zdravotnických zařízení poskytujících péči v oborech diabetologie, endokrinologie, gynekologie, oftalmologie, reprodukční medicína a urologie. Tato pracoviště spolu vzájemně spolupracují ve prospěch pacienta i personálu. 

V případě zájmu, dotazů nás kontaktujte: e-mail:kariera@neovize.cz

fotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto