Objednejte se Zeptejte se

Ing. Markéta Jakšová
Asistentka Oční kliniky NeoVize

NeoLASIK HD® - Oční klinika Neovize

"Nenosit brýle byl můj sen a ten se mi splnil."

Brýle jsem nechtěla nosit již od puberty, nelíbila jsem se sama sobě v nich a překážely mi při sportu. Jakmile se začal provádět bezbolestný Lasik, hned jsem se objednala na vyšetření a následně na operaci.

Markéta Jakšová, NeoLASIK HD, Oční klinika NeoVize

Zákroku se není třeba vůbec obávat. Těsně po zákroku jsem měla oči zaslzené. Ale prospala jsem se dvě hodiny a po probuzení jsem šla do města nakupovat jako bych na žádné operaci vůbec nebyla. Připadala jsem si jako nový člověk…vstanu, otevřu oči a vidím!

 

Nyní po operaci si užíváme volnosti. Cítím se bezvadně a zvýšilo mi to sebevědomí. Nenosit brýle a nemyslet na roztoky při nošení kontaktních čoček je opravdu super. Momentálně jsem na rodičovské dovolené se sedmi měsíčním synem. Nedovedu si představit nosit brýle, byly by pořád na zemi a kontaktní čočky, to vůbec ne. Spánkový režim je všelijaký a proto řešit kdy je nasadit a kdy ne, tak to by bylo složité. 

Určitě neváhejte, stojí to za to. Ráno vstanete, vše vidíte ostře a jasně. S brýlemi nevidíte vše ostře díky perifernímu vidění a kontaktní čočky zahoďte. Vznikají z toho záněty a oči vás častou štípou a to nemluvím o neustálém myšlení na roztoky.