Spokojenost pacientů: hodnocenihodnocenihodnocenihodnocenihodnoceni
Objednat na konzultaci
Jméno: Příjmení: Email: Telefon: Věk: Co vás trápí?
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Michal Trejbal
hokejový útočník

"Oční vada mi bránila hrát hokej. Opět vidím skvěle na puk."

Brýle jsem nosil od devíti let. Kontaktní čočky jsem musel jako hokejista používat od jedenácti. Dráždění očí vlivem čoček se postupně zhoršovalo a bylo náročné vydržet i s denními čočkami zhruba dvě hodiny. K hokejovému zápasu včetně přípravy potřebuji mnohem více času. Navíc se oční čočky na ledě zamlžovaly.

Na obou očích jsem měl 3,5 dioptrie a astigmatismus. Tak jsem začal hledat možnost, jak korigovat oční vadu operačním zákrokem.

Díky vstřícnosti všech se nám podařilo sehnat velmi brzký termín vstupního vyšetření a než jsem se nadál, měl jsem v Neovizi po zákroku. Mamka mě mohla doprovázet a u zákroku být se mnou na sále, což bylo super.

Již od druhého dne jsem viděl výborně. Při kontrole na klinice nám potvrdili, že výsledek je nadprůměrný. Čekala mě krátká rekonvalescence a pak hurá na led!

Neovizi jsem si vybral proto, že nabízí doživotní záruku na provedený zákrok a v případě progrese vady mi ji zdarma dokorigují.

Oční kliniku Neovizi i samotný zákrok všem doporučuji. Kvalita života se zdravýma očima je k nezaplacení.

Michal Trejbal

útočník HC Dynamo Pardubice

Zobrazit dle vady

Zobrazit dle skupin


Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek