Objednejte se Zeptejte se

MUDr. Petr Bulíř, FEBO
Oční lékař a chirurg NeoVize Praha

MUDr. Petr Bulíř, FEBO - Oční klinika NeoVize

MUDr. Petr Bulíř, FEBO ukončil v roce 2001 studium na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze v oboru všeobecné lékařství. Po promoci začal působit jako oftalmolog v Krajské nemocnice Liberec, kde se vypracoval až na pozici primáře očního oddělení. Atestaci I. stupně v oboru oční lékařství získal v roce 2004 a v roce 2008 pak atestaci II. stupně. V roce 2013 získal evropský titul FEBO v oboru oftalmologie. 

Od roku 2008 působí Dr. Bulíř jako vysokoškolský pedagog v Ústavu zdravotnických studií Technické univerzity v Liberci. Jako lektor pravidelně přednáší také v Mezinárodní kataraktové škole pro lékaře a sestry.

MUDr. Bulíř se specializuje na chirurgii předního a zadního segmentu oka - na chirurgii kataraktovourefrakční a operace sítnice. Dále se věnuje chirurgickému řešení glaukomu, ultrazvukové diagnostice v oftalmologii a laser terapii sítnice, glaukomu a sekundární katarakty. 

Je členem řady odborných společností: České oftalmologické společnosti, České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie, Evropské společnosti refrakční a kataraktové chirurgie, České vitreoretinální společnosti a České lékařské komory.