Objednejte se Zeptejte se

MUDr. Pavlína Hýblová (Ležatková)
Oční lékařka NeoVize Praha

MUDr. Pavlína Hýblová (Ležatková) - Oční klinika NeoVize

MUDr. Pavlína Hýblová pracuje v NeoVizi Praha od dubna 2010. MUDr. Pavlína Hýblová se specializuje na laserovou léčbu sítnice a druhotného šedého zákalu. Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Ve své vědecké činnosti se věnuje problematice diagnostiky a léčby glaukomu u dětí a sítnicové problematice dětského věku.

Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde také v roce 2006 odpromovala. V roce 2011 získala atestaci. Ve své vědecké činnosti se věnuje problematice diagnostiky a léčby glaukomu u dětí a sítnicové problematice dětského věku.V letech 2006 - 2011 pracovala ve FN Motol na očním oddělení dětí a dospělých. 

Dr. Pavlína Hýblová je specialistkou v oblasti refrakční chirurgie, laserové léčby sítnice a druhotného šedého zákalu. Dále se specializuje na moderní vyšetřovací metody sítnice. Je absolventkou specializačních kurzů laserové mikrochirurgie a pars plana vitrektomie. Dále absolvovala Kataraktovou školu v Sokolově.

Lékařka je spoluautorkou knihy Kazuistiky v očním lékařství a je autorkou a spoluautorkou řady přednášek přednesených na odborných fórech.