Objednejte se Zeptejte se

1000. letošní operace šedého zákalu

26.05.2009
1000. letošní operace šedého zákalu

Laskavost a otevřenost vůči pacientovi je cestou k úspěchu

Oční klinika NeoVize je příkladem toho, že slušnost, lidskost, kvalita a poctivost se ve zdravotnictví setká s oceněním pacientů, které je základem úspěchu.

Důkazem je letošních 1000 operací šedého zákalu a pozitivní hodnocení naší práce ze strany pacientů, lékařů a pojišťoven.

"Velmi vstřícné jednání, profesionální přístup, vynikající výsledek.", takto shrnuje své dojmy z kliniky NeoVize pan Antonín Bulhart. Další z pacientek paní Hladká z Brna dodává: „S takovým přístupem k pacientovi se nikde jinde nesetkáte. Vzácný, laskavý přístup. Vzorné zacházení s pacientem, vysoká odbornost všeho personálu. Moc děkuji a vřele všem doporučím."

Při všech operacích používáme tzv. žlutá nitrooční čočka se speciálním ochranným filtrem, který poskytuje přídavnou ochranu před s věkem spojenými chorobami oční sítnice. Operace mikroincizí, kvalitní oční gel a měkká, žlutá nitrooční čočka - to vše bez doplatku a pro každého je v NeoVizi samozřejmostí.

K jubileu se vyslovil i ředitel Oční kliniky NeoVize pan Petr Kocian:„Jsem moc rád, že hodnocení našich pacientů je tak pozitivní, v mnoha případech vysloveně nadšené. Od počátku budování kliniky jsme se snažili o vstřícnost a otevřenost, a to jak vůči pacientům, tak i vůči očním lékařům a zdravotním pojišťovnám. Těší mne plné ambulance a ohromný zájem o péči v našem zdravotnickém zařízení, je to důkaz, že jsme se dali správnou cestou".