Objednejte se Zeptejte se

Výherkyně z OnaDnes.cz Jana Fejfarová podstoupila laserovou operaci a zbavila se tak 6 dioptrií

19.07.2011
Výherkyně z OnaDnes.cz Jana Fejfarová podstoupila laserovou operaci a zbavila se tak 6 dioptrií

Janě Fefraové se díky Oční klinice DuoVize splnil životní sen. Podstoupila laserovou operaci očí a zbavila se tak 6 dioptrií. Jana Nosila brýle už od svých 16 let a zrak se jí stále zhoršoval.

Před zákrokem proběhl krátký rozhovor s primářkou kliniky, která operaci prováděla. Vysvětlila Janě detaily operace a také Janu psychicky podpořila.

Před operací byly do Janina oka aplikovány oční kapky a také svorky, které zabraňují mrkání. Pak už se jen pacientka zaměřila na světelný bod. V případě, že by Jana okem uhnula, přístroj automaticky laser zastaví, proto je jeho použití naprosto bezpečné.

Po operaci následovala půlhodinová pauza a poté kontrola od primářky. Pacientka po operaci vkapává do očí antibiotické kapky a oční slzy.

''Byl to úplný zázrak,'' svěřila se. ''Překvapilo mě, že jsem necítila vůbec žádnou bolest.'' Zájem o operaci na naší klinice měly stovky dalších čtenářek.

Chcete-li se podívat na video, klikněte zde.

Jana Fejfarová - laserová operace očí Jana Fejfarová - laserová operace očí Jana Fejfarová - laserová operace očí Jana Fejfarová - laserová operace očí