Spokojenost pacientů: hodnocenihodnocenihodnocenihodnocenihodnoceni
Objednat na konzultaci
Jméno: Příjmení: Email: Telefon: Věk: Co vás trápí?
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Obrazem řízený navigační systém VERION

VERION Image Guided System od americké společnosti Alcon zásadním způsobem zlepšuje výsledky operací šedého zákalu a implantace torických i multifokálních nitroočních čoček.

Tato nová navigační technologie nejprve zcela přesně změří oční vadu a vypočítá ideální korekci vady pomocí nitrooční čočky. Následně na operačním sále projektuje VERION přímo na pacientovo oko navigační linie, pomocí kterých chirurg umístí implantovanou čočku do oka s naprostou přesností.

Na základě přesných diagnostických měření dokáže VERION vypočítat ideální korekci dioptrické vady i astigmatismu pomocí nitrooční čočky. 

Naměřená data následně VERION během operace odesílá přímo do mikroskopu na operačním sále a naviguje chirurga při implantaci čočky. Minimalizuje tak možnou odchylku při implantaci umělé čočky.

VERION se skládá ze dvou částí: referenční jednotky a digitálního markeru.

Referenční jednotka VERION provádí klíčová diagnostická měření včetně:


Referenční jednotka současně snímá digitální obraz pacientova oka ve vysokém rozlišení a zachycuje cévy, orientační body v limbu a duhovce. Vytváří tak jedinečný "otisk oka."

Navigační systém VERION v NeoVizi

 

Digitální marker VERION je připojený k chirurgickému mikroskopu na operačním sále a přímo na pacientovo oko projektuje ideální vedení řezu, umístění otvoru v předním pouzdře čočky, umístění implantované čočky do optické osy i přesnou korekci astigmatismu.

 

 

 

Použití obrazem řízeného navigačního systému VERION tak významným způsobem zlepšuje pooperační výsledky u všech implantovaných čoček, zvláště pak u multifokálních a torických čoček.  

 

Špičková technika pro Vaše oči

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek