Spokojenost pacientů: hodnocenihodnocenihodnocenihodnocenihodnoceni
Objednat na konzultaci
Jméno: Příjmení: Email: Telefon: Věk: Co vás trápí?
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Excimerový laser

Excimerový laser se používá při refrakčních laserových operacích. Jeho úkolem je upravit rohovku přesným laserovým paprskem tak, aby vidění bylo ostré a jasné. 

Oční klinika NeoVize disponuje excimerovým laserem MEL 80.

Oční klinika NeoVize, refrakční tým, prim. MUDr. Věra Kalandrová, MUDr. Kristina Vodičková, Mgr. Ondřej Vlasák

MEL 80 je špičkový laser ověřený praxí. Většina zákroků laserem MEL 80 je hotova za méně než 30 vteřin. Krátká expozice laserovému záření znamená větší šetrnost k jemným tkáním rohovky a rychlejší rehabilitaci vidění. 

Jak pracuje excimerový laser?  

Excimerové  lasery pracují s efektem evaporizace, kdy každý jednotlivý výstřel laseru „odstřelí“ z povrchu mikroskopickou částečku tkáně. Tímto způsobem se potom povrch rohovky opracovává do předem vypočítaného tvaru a síly.

Výhody excimerového laseru MEL 80:

 

Laser MEL 80 je nejvšestrannější laser současnosti - umožňuje nejen běžnou konvenční léčbu (tzv. tissue saving), ale je schopen provádět i wavefront optimalizovanou léčbu. Současně umí provádět individualizovanou léčbu na míru tzv. custom treatment podle aberometrie oka, která je dnes považována za to nejlepší pro laserovou korekci refrakčních vad.

Pro obzvlášť nepravidelné vady některých pacientů ať již přirozené, poúrazové nebo po chirurgických zákrocích má laser MEL 80 možnost zcela speciální léčby tzv. topograhy guided treatment. Znamená to propojení laseru s rohovkovým topografem, podle kterého je léčba automaticky provedena. Výsledkem je odstranění nepravidelnosti rohovky a tím výrazné zlepšení ostrosti vidění, jehož nebylo možno dosáhnout žádnou brýlovou korekcí nebo konvenční laserovou metodou.

 

Oční klinika NeoVize, excimerový laser MEL 80 a femtosekundový laser VisuMax

 

MEL 80 je excimerový laser s širokým záběrem využití:

Excimerový laser

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek