Chci se objednat

Sleva pro klienty benefitního programu Edered

Využijte poukázek, karty nebo e-tiketu od zaměstnavatele pro své zdraví

Naše klinika ve spolupráci s benefitním programem Edenred připravila speciální slevu 10 % pro všechny, kdo využívají program benefitů Edenred.

Oční vyšetření je neprávem často až to poslední, na které zdravý člověk myslí. Díky pravidelným očním prohlídkám však lze odhalit nejen nejrůznější onemocnění oka, ale i některé závažné choroby například cukrovka nebo vyšší krevní tlak. Proto jsme připravili speciální slevu 10 % pro klienty programu Edenred na komplexní oční vyšetření nebo vstupní vyšetření před refrakční operací.  

 

Pro koho je vyšetření určeno?

1. Trápí mě nošení brýlí, chci zjistit, jestli by s tím nešlo něco udělat.

2. Chci si nechat odborně vyšetřit zrak, na oční moc nechodím.

3. Daruji poukaz na vyšetření někomu, o kom si myslím, že mu udělá radost a využije ho.

 

Jak to funguje?

Objednejte se k nám na komplexní vyšetření zraku nejpozději do 31. ledna 2019, řekněte heslo Edenred, při úhradě použijte Edenred Benefits Card, Edenred Medica, Edenred Multi nebo e-Ticket (cafeteria Edenred) a sleva vám bude automaticky odečtena z celkové ceny vyšetření. Při koupi poukazu na vyšetření stačí uplatnit kartu, poukázky nebo e-tiket.

Na vyšetření pak můžete dorazit kdykoliv, podmínkou je pouze rezervace termínu do konce ledna 2019. Poukázky Edenred samozřejmě můžete uplatnit i kdykoliv po tomto termínu.

 

Jak vyšetření probíhá?

Nejprve s vámi sestry proberou vaši anamnézu. Vyptají se vás na celkový zdravotní stav, aktuální zdravotní potíže, zrakové vady, úrazy, operace a případná onemocnění v rodině. Pokud přemýšlíte o operaci očí, důležitý je také váš životní styl, povolání, koníčky a očekávání výsledku operace.

Potom vám změříme zrakovou ostrost, nitrooční tlak, dioptrie, vyšetříme rohovku, přední a zadní segment oka, prozkoumáme spolupráci obou očí a uděláme test slzného filmu. Při většině těchto měření nám budou pomáhat naše přístroje.

Pro některá měření je v rámci vyšetření nutné oko tzv. rozkapat pomocí speciálních kapek, které zajistí rozšíření zornice a uvolnění akomodačních svalů. To umožní vyšetření očního pozadí (sítnice, sklivec a zrakový nerv) a odhalení skrytých dioptrií. 

Prohlídku provádí oční lékař ve spolupráci se speciálně vyškolenou zdravotní sestrou a zkušeným optometristou. Na návštěvu kliniky si rezervujte 2 až 3 hodiny času.

 

 

 

 

 

 


Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

Vložit příspěvek

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.Buďte první, kdo komentuje tento článek.