Pomáháme a spolupracujeme

 

Za každého pacienta, který podstoupil NeoLASIK HD v LASIK PÁRTY, vysadíme s pomocí Singulární společnosti Krhov jeden strom v lesích u Uherského Hradiště. Náš les se krásně rozrůstá...

 

 

Podporujeme TyfloCentrum Brno

Rozhodli jsme se pomáhat tam, kde naše metody a moderní technika bohužel nestačí. Oční klinika NeoVize finančně podpořila TyfloCentrum Brno.


 
 

 

Naše klinika podporuje léčbu šilhání a tupozrakosti u dětí

Stali jsme se partnerem Léčebny zrakových vad ve Dvoře Králové nad Labem. Odborníci zde pomocí cvičení a her každoročně léčí více než 200 dětí.


  

 

 

 

Jsme partnerem Masarykovy univerzity 

Podporujeme aktivity brněnské Masarykovy univerzity: akci Dies Academicus, během které byly předány ceny rektora MU a ceny za výzkum, XVII. Zahradní slavnost Masarykovy univerzity či třeba Slavnostní otevření brněnského kina Scala

Zapojili jsme se rovněž do projektu Top Students Centre neboli TopSeC, který má umožnit bližší spolupráci mezi talentovanými posluchači a subjekty podnikatelské praxe. Studenti Ekonomicko-správní fakulty, kteří budou do projektu TopSeC vybráni, s námi budou spolupracovat na svých projektech a poté k nám zavítají na stáž.

 

 

Praga Medica

Spolupracujeme s poskytovatelem vysoce kvalitní zdravotní Praga Medica
péče Praga Medica

  

 

Přispěli jsme na transplantační program IKEMu fotografie Joker oční kliniky NeoVize

Na charitativní akci společnosti NIKON jsme zakoupením fotografie "Joker" finančně podpořili Nadační fond Jakuba Halíka na rozšíření programu mechanických srdečních podpor navázaného na transplantační program SRDCE v pražském IKEMu.