a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Petr Korbička
aktivní sportovec

LenSx – laserová operace PRELEX - Oční klinika Neovize

"Absolutní spolehnutí na čočky implantované přímo do oka. Super. Díky, NeoVize!"

 

Jsem aktivní sportovec a sportem, dá se říci, žiji a vždycky žil. Celý život jsem vždy viděl bez problémů bez brýlí. Avšak po cca čtyřicítce jsem najednou začal špatně vidět nablízko a postupně se mi začal mírně horšit zrak i do dálky. A tak 2 dioptrie, které by možná pro jiného člověka neznamenaly žádný problém, mi začaly při mém sportování vadit čím dál tím víc.

Petr Korbička, Trans Brdy 2013, po PRELEX jedu na 100%

 

 

Musel jsem začít nosit brýle, na které jsem před tím nebyl nikdy zvyklý. A vůbec se mi na ně zvykat nechtělo. Navíc se brýle ani při cyklistice používat nedají. A tak jsem viděl špatně údaje na computeru, občas i na cestu.

 

 

 

Padlo rozhodnutí. Oční kliniku NeoVize jsem si vybral na doporučení mého známého, taky cyklisty, který zde již zákrok podstoupil.

Na doporučení lékařů jsem podstoupil nitrooční operaci PRELEX, kterou mi provedla paní primářka Kalandrová. Nyní nosím v očích nitrooční čočky ReSTOR, na které se mohu absolutně spolehnout a které mi v nich vydrží až do konce života. Všechny brýle jsem už zahodil J a nemíním kupovat další. Tedy kromě cyklistických a slunečních. 

Petr Korbička s PRELEX na 2.místě

 

Díky operaci se nyní mohu při závodech absolutně soustředit pouze na výkon, vždy jsem schopen přesně vyhodnotit situaci a tak neztrácet drahocenné vteřiny v cílovém čase a následně i umístění.

Operaci rád doporučím všem aktivním a za perfektní výsledek děkuji všem na Oční klinice NeoVize.

"KDO VIDÍ, TEN JEDE!"