a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Linda Hodíková (34)
PR manager

NeoLASIK HD® - Oční klinika Neovize

"Na světě je ostře a krásně!"

Je mi 34 let a byla jsem královna všech krtků. Že jsem do vínku nedostala zdravé oči, jsem asi věděla tak nějak od mala. - 6 dioptrií zrovna ostré vidění nezajistí. :)

Protože hodně cestuji a prakticky pořád něco podnikám, řešení soustavného nasazování čoček bylo velkou přítěží, a to zejména na cestách do přírody, kde zrovna není vždycky skvělá hygiena. Čočky také nebyly zrovna nic moc na cestách, kdy jsem vždycky musela dokupovat balení jednodenních čoček a v hamace v pralese řešit jejich lovení v oku, nebo někdy raději spát v nich, aby mě v noci nepřekvapila nějaká chlupatá kamarádka s šesti nohama.


NeoLASIK HD„Vidím jako rys!“ Tohle spojení mě vždycky míjelo, protože jako rys jsem nikdy neviděla. Díky DuoVizi, kterou si nemůžu vynachválit, se mi změnil svět. Je ostrý a krásný!

Jsem šťastná, že jsem se odhodlala a NeoLASIK HD® postoupila, a to nejen kvůli maximálnímu pohodlí, které je nejdůležitější, ale i proto, že ušetřím hodně peněz. Když jsem si sečetla náklady za ta léta, co jsem nosila čočky a brýle, je to moje jedna z nejlepších investic života!

A když mě tak sledují moje očočkované a obrýlené kamarádky, myslím, že jsem velkou inspirací pro řadu z nich, zejména když se na společných akcích setkáme večer v koupelně a já jako jedna z mála nehlásím svoje místečko pro pouzdro na čočky, abychom se v tom ráno vyznaly.

fotofotofotofotofotofotofoto