Chci se objednat

Rozárka Gollová
Účetní, nadšený sportovec

NeoLASIK HD® - Oční klinika Neovize

"Ježkovy oči, proč jsem čekala tak dlouho?!"

Proč jsem si našla NeoVizi Brno?

Před pár lety jsem si řekla, že brýle už mě nebaví. Velice mírně řečeno. První brýle byly fajn, každé další už jen otrava. Od jara do podzimu trávím nejvíc času na kole, v zimě na běžkách. Na kole se jezdilo čím dál hůř, bála jsem se, protože kouknutí se mimo skla brýlí znamenalo špatnou orientaci, v terénu strach z pádu, na běžkách věčně "zamlžíno". Když jsem odložila brýle v bazénu, neviděla jsem téměř nic. Kdo to nezná, nepochopí. Taky mi všichni začali říkat, že se pořád mračím. Navíc jsem účetní, spoustu pracovního času trávím koukáním do monitoru, oči mám v provozu na sto procent vlastně pořád. Takže myšlenka na to, co s tím se samozřejmě musela dostavit. Začala jsem si pomalu vyhledávat informace a byla jsem překvapená, jaké možnosti se nabízí. Klinik jsem měla vybraných několik a v podstatě jsem všem ve stejný moment odeslala stejný mail s dotazy. Z NeoVize mi přišla odpověď velmi rychle, byla od slečny Lucie Šramkové, která mi vše vysvětlila, a obratem odpověděla i na další mail. Poté mi sama zatelefonovala a domluvila mi vstupní vyšetření, byla velice milá a příjemná. Po vyšetření, kde mi paní doktorka Ruberová s úsměvem sdělila, že operaci doporučuje, jsem zajásala a už se jen a jen těšila.

 

Zákrok probíhal přesně na čas (v NeoVizi se totiž nečeká hodiny, tam to funguje, jak má:o)), strach se samozřejmě dostavil, ale jelikož je zákrok jen "chvilková" záležitost, ani dlouho trvat nemohl:o)). Paní doktorka vždy předem řekla, co bude dělat, jak bude vše probíhat.  Pocity poté byly neuvěřitelné - už když jsem šla ze sálu, viděla jsem kliku na dveřích. Banalita, pro mě překvápko. V místnosti vedle jsem koukala na stůl, na kterém jsem viděla konvici s čajem, kterou jsem před tím sotva tušila….bylo vše jako "pod vodou", ale viditelné….  prostě neuvěřitelné, až jsem si říkala, že to snad ani není možné…pak už se vše doostřovalo a já se jen nestačila divit.

Rozárka Gollová, NeoLASIK HD, Oční klinika NeoVize

 

Operace mi dala naprosto jiný pohled na svět, pořádný impuls. Na kole se jezdí úplně jinak, v práci se mi kouká daleko lépe, kolegové vypadají jinak. J Stejně, jako oni zírali na mě, tak já teď zírám na ně J. Spousta lidí mi říká, že poprvé vidí mou barvu očí….

 

Užívám si to. Při sportu, práci, osobním životě. Pokud někdo váhá - tak až dováhá, bude si říkat přesně to, co já a určitě stovky dalších. "Ježkovy oči, proč jsem čekala tak dlouho". I takový "nevěřící Tomáš" jako já, který má navíc fobii z doktorů a lékařského prostředí, je naprosto nadšený, protože v NeoVizi jsou všichni profíci a fajn lidi, tam opravdu z člověka strach spadne. V mém okolí se NeoVize skloňuje ve všech pádech - a v podstatě, klinika si dobré jméno dělá sama svou profesionalitou a osobním a lidským přístupem. V dnešní době to není samozřejmost, o to víc si toho pak ceníte. 

Prostě: NeoVize je jednička, a já přeji všem, aby měli při rozhodování, komu se svěřit do péče šťastnou ruku, a vybrali si správně - NeoVizi.

 

P.S. To, co píšu, myslím vážně. Stoprocentně. Děláte to dobře…..važte si toho…..

Lenka "Rozára" Gollová, Náchod, 2.10.2012 

Rozárka Gollová, NeoLASIK HD, Oční klinika NeoVize