a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Lucie Demlová, DiS. - sestra kliniky NeoVize, NeoLASIK HD®

NeoLASIK - Oční klinika Neovize

"Jsem nadšená a nemohu jinak, než laserovou operaci očí na naší oční klinice vřele doporučit. Není se čeho obávat a opravdu to stojí za to!"

Myšlenka, že bych absolvovala laserovou operací očí mě napadla, kdykoliv jsem pozdě večer sundávala kontaktní čočky. Dyskomfort při jejich nošení zná téměř každý, kdo je již vyzkoušel.

Po mém nástupu na oční kliniku NeoVize na pozici zdravotní sestry, jsem už neměla důvod proč váhat. Skvělé výsledky a nesmírná radost pacientů po zákroku, mě ujistili o správné volbě. Samozřejmě zde zahrála významnou roli i velká důvěra v náš operační tým a MUDr. Hycla.

Samotný zákrok byl pro mě bezbolestnou a rychlou záležitostí. Již pár minut po zákroku jsem viděla lépe než před ním (bez korekce). Vidění se postupně dále zlepšovalo a já si každé ráno, když otevřu oči, uvědomuji, o co jsem před operací přicházela.

Jsem nadšená a nemohu jinak, než laserovou operaci očí na naší oční klinice vřele doporučit. Není se čeho obávat a opravdu to stojí za to! Děkuji všem, kteří mi tento zákrok umožnili, a přeji úspěšné rozhodování těm, kteří se na zákrok teprve chystají.

NeoLASIK HD®, krátkozrakost