a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Mgr. Lenka Novotná - lawyer, NeoLasik HD®

NeoLASIK - Oční klinika Neovize

"The decision to travel to NeoVize EyeClinc and to heve the laser surgery there was one of my best decisions in my life."

Vážený pane řediteli,

chtěla bych Vám i všem zaměstnancům kliniky NeoVize poděkovat za nový pohled na svět.

Laserovou operaci refrakční vady jsem na Vaší klinice podstoupila přesně před měsícem a od té doby Vás všude chválím. Už při vstupu na kliniku mě potěšilo pěkné moderní prostředí, ocenila jsem i profesionální a milý přístup k pacientům a zejména špičkovou zdravotní péči, které se mi od Vašich odborníků dostalo.

Rozhodně nelituji, že jsem k Vám vážila cestu až z Prahy - velmi si cením i Vaší péče o přespolní pacienty (zajištění ubytování v Brně v blízkosti kliniky). Díky tomu bylo nepohodlí spojené s cestováním skutečně minimální.

O kvalitě samotného zákroku provedeného MUDr. Hyclem asi není třeba se rozepisovat - vše bylo jednoduše perfektní. Co mě velmi příjemně překvapilo, bylo chování personálu. Je mi jasné, že vystresovaný pacient, který se bojí oční operace, je pro Vás rutinním zjevem, a proto o to více oceňuji chápavý a vlídný přístup všech Vašich zaměstnanců. Lékaři i sestřičky mi zodpověděli všechny otázky a vysvětlili mi všechno, co jsem potřebovala vědět pro to, abych se rozhodla, nijak na mne netlačili a můj strach z operace nezlehčovali, naopak mi ho pomáhali překonat.

Dnes mohu říci, že mé obavy byly zcela neopodstatněné a jsem šťastná, že jsem se pro zákrok rozhodla. Pocit, že skvěle vidím bez jakýchkoli optických pomůcek, je po téměř 20 letech života s brýlemi a kontaktními čočkami naprosto úchvatný, a já Vám za něj děkuji. Škoda jen, že jsem se neodhodlala dříve.

Přeji Vám mnoho dalších spokojených pacientů a spoustu úspěchů ve Vaší práci a zůstaňte takoví, jací jste!

Díky za všechno,

Lenka Novotná
Praha