a spojily síly. Od ledna 2021 nás uvidíte jako

Chci se objednat

Mgr. Lenka Novotná - právnička, NeoLasik HD®

NeoLASIK - Oční klinika Neovize

" Rozhodně nelituji, že jsem k Vám vážila cestu až z Prahy – velmi si cením i Vaší péče o přespolní pacienty."

Vážený pane řediteli,

chtěla bych Vám i všem zaměstnancům kliniky NeoVize poděkovat za nový pohled na svět.

Laserovou operaci refrakční vady jsem na Vaší klinice podstoupila přesně před měsícem a od té doby Vás všude chválím. Už při vstupu na kliniku mě potěšilo pěkné moderní prostředí, ocenila jsem i profesionální a milý přístup k pacientům a zejména špičkovou zdravotní péči, které se mi od Vašich odborníků dostalo.

Rozhodně nelituji, že jsem k Vám vážila cestu až z Prahy - velmi si cením i Vaší péče o přespolní pacienty (zajištění ubytování v Brně v blízkosti kliniky). Díky tomu bylo nepohodlí spojené s cestováním skutečně minimální.

O kvalitě samotného zákroku provedeného MUDr. Hyclem asi není třeba se rozepisovat - vše bylo jednoduše perfektní. Co mě velmi příjemně překvapilo, bylo chování personálu. Je mi jasné, že vystresovaný pacient, který se bojí oční operace, je pro Vás rutinním zjevem, a proto o to více oceňuji chápavý a vlídný přístup všech Vašich zaměstnanců. Lékaři i sestřičky mi zodpověděli všechny otázky a vysvětlili mi všechno, co jsem potřebovala vědět pro to, abych se rozhodla, nijak na mne netlačili a můj strach z operace nezlehčovali, naopak mi ho pomáhali překonat.

Dnes mohu říci, že mé obavy byly zcela neopodstatněné a jsem šťastná, že jsem se pro zákrok rozhodla. Pocit, že skvěle vidím bez jakýchkoli optických pomůcek, je po téměř 20 letech života s brýlemi a kontaktními čočkami naprosto úchvatný, a já Vám za něj děkuji. Škoda jen, že jsem se neodhodlala dříve.

Přeji Vám mnoho dalších spokojených pacientů a spoustu úspěchů ve Vaší práci a zůstaňte takoví, jací jste!

Díky za všechno,

Lenka Novotná
Praha
8.10.2009