JSME BEZPEČNÉ PRACOVIŠTĚ. Operujeme, vyšetřujeme. Jsme tu pro vás

Chci se objednat

Jana Rosa Delgado
maminka na mateřské dovolené

NeoLASIK HD® - Oční klinika Neovize

"Když za mnou dcerka přijde ráno do ložnice, vidím její krásný úsměv, aniž bych hledala brýle."

Brýle jsem nosila od základní školy. Vždy mě extrémně zavazely. Vadily mi při plavání, periferní vidění, při vstupu do uzavřených prostor v zimě se zamlžovaly, při dešti... zkrátka neustále. Začala jsem nosit kontaktní čočky, ty byly skvělé ale finančně náročnější. 

Dlouho jsem se odhodlávala jít na laserovou operaci, ale žila jsem nějakou dobu v zahraničí a já ji chtěla podstoupit "doma" v ČR. Pak se narodila dcera a v jiné klinice mi radili počkat s operací, až přestanu kojit. Uběhly další tři roky. Pak přišly narozeniny a s nimi i objednání na vyšetření do Oční kliniky Neovize, kde jsem podstoupila laserovou operaci NeoLasik HD. 

S viděním jsem maximálně spokojená. Tak rychle jsem se s životem bez brýlí a čoček sžila, že si občas neuvědomím, jak jsem si je ráno s rozmazaným viděním nasazovala.

Život se změnil už jen tím, že na internetu nehledám dobrou cenu" za kontaktní čočky. Na kole a v bazénu si užívám ostrého vidění a jediné moje brýle jsou sluneční. To nejhlavnější je, když za mnou dcerka přijde ráno do ložnice, já vidím její krásný úsměv, aniž bych hledala brýle :-). 

Neovizi jsem si vybrala díky doporučeni známých, kladných recenzi i proto, že ji mám nejblíž svému bydlišti. Určitě bych ji doporučila všem, co se chtějí zbavit dioptrii. Personál je moc milý a profesionální, samotné prostředí kliniky je příjemné.

Jana Delgado