Chci se objednat

Laserová operace NeoLASIK HD – bezpečné odložení brýlí

23.09.2012

Jaké bylo léto? Klouzaly vám i toto léto po nose dioptrické brýle? Nebo jste se trápili s kontaktními čočkami, roztoky, pouzdry? Možná je právě ten nejlepší okamžik udělat jedno ze svých nejlepších rozhodnutí a jít do toho. Rozhodnout se pro laserovou operaci očí NeoLASIK HD.

Laserovou operaci NeoLASIK HD volí již více než 95% pacientů Oční kliniky NeoVize. A proč? Protože zaručí ty nejlepší výsledky. Samozřejmostí je DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA zcela zdarma.

Dva lasery – nejvyšší bezpečí

NeoLASIK HD je laserový zákrok, při kterém vám oční dioptrickou vadu odstraní operatér při použití dvou moderních laserů – femtosekundového VisuMax a excimerového MEL 80. Obě technologie patří k tomu nejlepšímu na světě. Velmi důležité je, že jsou oba kvalitně prověřené a proto garantují naprosto přesné a stabilní výsledky.

Zámkový flap – zamkne a nepustí

Při laserovém zákroku NeoLASIK HD nejprve operatér velmi šetrně za pomoci přesného a rychlého femtosekundového laseru vytvoří na rohovce ochrannou lamelku, která je velmi důležitá pro následné rychlé a bezbolestné hojení. VisuMax navíc tuto lamelku vytváří se speciálním zámkem, takže po zpětném přiklopení po zákroku zámek zapadne a lamelka (neboli flap) je pevně přiklopen a riziko posunutí flapu je výrazně nižší. Pokud se flap posune, mohou vzniknout problémy s hojením a zjizvením rohovky a následným zhoršením vidění. Proto je kvalitní zámkový flap tak důležitý.

Digitální mapa – bezkonkurenční přesnost

V dalším kroku laserového zákroku NeoLASIK HD operatér flap odklopí a nastupuje excimerový laser MEL80, který během několik sekund upraví povrch obnažené rohovky a zbaví vás tak „dioptrií“. U laserového zákroku NeoLASIK HD pracuje excimerový laser na podkladu velmi podrobné digitální mapy, na které je zachycena opravdu každé nerovnost vaší rohovky, která způsobuje dioptrickou vadu. Pokud požadujete po zákroku opravdu perfektní vidění, neslevujte ze svých nároků a volte NeoLASIK HD.

Za několik sekund je zákrok u konce. Operatér flap zaklopí. A vy okamžitě vidíte. Na zákrokovém sále může být vidění mírně rozostřené. Ale vidění se zaostří ve velmi krátkém čase. Již druhý den můžete provádět běžné denní činnosti. A můžete je provádět BEZ BRÝLÍ!

Naše zkušené a sladěné týmy lékařů, zdravotních sester a optometristů najdou pro vás řešení, které skutečně odstraní vaši dioptrickou vadu a vám navrátí perfektní vidění. Za svou práci 100% ručíme. A proto poskytujeme 100% záruku.

…a nakonec splátky bez navýšení!

Navíc jsme připravili operace na splátky bez navýšení pro všechny, kteří rádi své finance řídí efektivně nebo kteří by museli zcela zbytečně své rozhodnutí podstoupit NeoLASIK HD odložit právě kvůli financím. Důležitý je ostrý a jasný pohled na svět – vše ostatní již nechte na nás.