Chci se objednat

Roman Skamene šel do sebe a nechal si vylepšit zrak

27.08.2015

Populárního herce dlouhodobě trápil problém se zrakem, který nakonec musel akutně řešit. "Oči mi úplně přestaly sloužit, už jsem skutečně téměř nic nepřečetl ani neviděl. Všech potíží mě vlastně zbavila operace, ze které jsem měl nejdřív strach, ale všechno dobře dopadlo, a už zase vidím jako zamlada. Brýle jsem mohl hodit do šuplíku. Když jdu do obchodu, přečtu i to nejmenší písmo na návodech. To pro mě byla dřív naprostá utopie," pochvaloval si herec výsledek zákroku.

Výměna čočky 

O celém zákroku, kdy Roman Skamene prodělal výměnu čočky, promluvila i primářka Lucie Valešová z pražské Oční kliniky DuoVize. "Vyměnili jsme panu Skamene čočku v levém oku za umělou, protože v ní měl šedý zákal," vysvětlila specialistka na laserové operace očí.

Teď populární herec farmaří a relaxuje na milované chalupě a na svět se dívá jinýma očima. „Budu úplně jinej člověk. Zahodím ten starý život a začnu nový,“ křičí do světa legendární "Prcek".

Na laserové operaci se šedým zákalem byla například i herečka Chantal Poullain, umělou oční čočku má také Dagmar Patrasová a laserovou korekci dioptrické vady absolvovala Zuzana Norisová.