Chci se objednat

Jak probíhá preventivní vyšetření očí pro seniory zdarma s odvozem z Ivančic?

10.01.2018

Nejprve jsem se objednal na telefonním čísle 517 076 800 a přívětivý ženský hlas se mnou sjednal termín prohlídky. Měl jsem ji absolvovat za dva týdny, ale během té doby mně na uvedený termín vstoupilo něco neodkladného. Zavolal jsem a milá paní mě ochotně přeobjednala s tím, že další volný termín je o dva dny později, abych se dostavil ve čtvrtek před 7.00 ráno na parkoviště před radnicí.

Na kostele zvonilo přesně sedm a v tom přijela dodávka s ochotným řidičem, který mi dokonce přistavil stoličku, aby se mi do auta lépe nastupovalo. Jelo nás celkem 5 seniorů. Během jízdy jsem se od pana řidiče dověděl, že nás veze do Oční kliniky NeoVize, která je v Brně-Židenicích na Viniční ulici.

Po dotazu, kdo tu dopravu do Brna a zpět platí, mi bylo řečeno, že jde o projekt Medbus Nadačního fondu Josefa Hycla, ze kterého je doprava placena. Samotné vyšetření pak hradí zdravotní pojišťovna. Když jsme přijeli ke klinice, tak nás pan řidič dovezl výtahem do recepce oční kliniky, která se nachází v 1. patře budovy. Řekl nám, že jak budeme mít po prohlídkách, tak nás hned zase odveze do Ivančic.

Celý článek najdete v příloze a také si ho můžete přečíst zde:

https://www.regionivancicko.cz/zpravy/aktualne/11108--Jak-probiha-preventivni-vysetreni-oci-pro-seniory-zdarma-s-odvozem-z-Ivancic.html

regionivancickocz2018-01-09.png