Chci se objednat

Léto v HD kvalitě

Vychutnejte si krásné letní momenty v HD kvalitě!

Podstupte vstupní vyšetření a laserovou operaci NeoLASIK HD s kamarádkou, kolegou či s partnerem/partnerkou a získejte fantastické letní bonusy.

 Léto v HD kvalitě

 • Sleva 12 000 Kč pro 2 osoby
 • 6 volných lístků do kina na letní trháky

Vychutnejte si letní měsíce v HD kvalitě. Vyměňte své dioptrické brýle a kontaktní čočky za svobodu a ostrý HD zrak. Podstupte bezbolestnou laserovou operaci NeLASIK HD pomocí femtosekundového laseru doživotní zárukou a vychutnejte si léto na maximum! NeoLASIK HD můžete díky bezpečnosti a šetrnosti absolvovat i v letních měsících.

 

Důvody, proč podstoupit laserovou operaci NeoLASIK právě v letních měsících:

1. Získejte atraktivní letní bonusy

Objednejte se na vstupní vyšetření a laserovou operaci v letních měsících a spolu s kamarádkou, sourozencem, kolegou nebo partnerem/partnerkou získejte zajímavé letní bonusy: sleva 12 000 Kč (platí při operaci NeoLASIK HD u dvojic a 4 očí) a 6 volných lístků do kina na libovolné letní trháky.

Léto v HD kvalitě

2. NeoLASIK HD je šetrný i v letních měsících

Povrchové metody s použitím jen jednoho, excimerového, laseru (LASEK, PRK, Epilasek, Super Laser, No Touch Laser, 6D Laser) oční chirurgové před letní sezónou nedoporučují. Problémem je vysoká koncentrace UV záření, která může poškodit citlivý povrch oka. Po metodě LASEK je nutné dva měsíce nosit na slunci sluneční brýle. Hrozí vznik zánětu rohovky způsobující neostré vidění. Naopak, hloubkovým metodám, při kterých chirurg používá kombinaci excimerového a femtosekundového laseru, ultrafialové záření vůbec nevadí.  Zákroky typu LASIK, NeoLASIK, NeoLASIK HD můžete podstoupit kdykoliv během letních měsíců a stále si užívat krásné počasí. Při těchto šetrných metodách chirurg neodstraňuje z oka povrch rohovky (tzv. epitel). Rohovka tak zůstává ucelená a chráněná před slunečním zářením.

3. Cestování bez starostí

Konečně uvidíte nové krajiny, místa a lidi. Nebudete muset řešit, kolik párů dioptrických brýlí nebo kontaktních čoček si na cesty zabalíte pro případ, že vám vypadnou z oka nebo je ztratíte. V krajinách se sníženými hygienickými podmínkami nebudete muset zvládat boj s řádnou čistotou při nandávání kontaktních čoček.

4. Bezpečné plánování, vodní sporty a jízda na koni

Léto v HD kvalitě

 

S HD očima se zbavíte největšího rizika, které při nošení kontaktních čoček hrozí: infekce z vody a bazénů. Kontaktní čočky ve spojení s vodou představují obrovské riziko. Ve vodách přežívají bakterie, virusy, chlamýdie, plísně a akantaméby. Chlamydiové oční infekce mohou vznikat i týdny nebo měsíce po čase stráveném ve vodě. Mikroorganismus je díky kontaktní čočce v dlouhodobém kontaktu s povrchem oka. Ve vodách, řekách, jezerech nebo v horských potocích jsou přítomné i nebezpečné akantaméby. Ty způsobují vážný zápal rohovky spojený s bolestmi, světloplachostí, zčervenáním a slzením. V kritických případech mohou způsobit i oslepnutí. Zdrojem akantaméb jsou i nádoby s roztoky a pouzdra na kontaktní čočky. Akantaméby, plísně, bakterie nebo virusy přežívají všude, kde je vlhko – dokonce i ve stájích nebo při práci s domácími či užitkovými zvířaty. S HD očima se vyhnete riziku infekce i v tomto prostředí.

 

 

 

5. Lepší oddych a sportovní výkony

Laserovým zákrokem metodou NeoLASIK HD za pomoci femtosekundového laseru vrátíme očím přirozený fyziologický stav. Při nošení kontaktních čoček sportovcům neustále hrozí riziko, že jim během zápasu čočky vypadnou a zhoršené vidění negativně ovlivní výsledek jejich výkon. NeoLASIK HD doporučují všichni oční chirurgové všem rekreačním i profesionálním sportovcům.

6. Vyhnete se úrazům

Dioptrická skla jsou už dnes odlehčené a nerozbitné, díky tomu nevznikají při pádech ostré střepy. Riziko úrazu byste ale neměli podcenit. Při úderu nebo nešťastném pádu se plastový i kovový rám brýlí může přelomit a způsobit poranění jako kterýkoliv ostrý předmět.

7. A navíc, s letní slevou ušetříte! :) Zjistíte, o kolik je laserová operace výhodnější než dioptrické brýle a kontaktní čočky.

PODMÍNKY AKCE:

 • Sleva se vztahuje pouze na laserový zákrok NeoLASIK HD.
 • Akce je platná pro dvojice, které podstoupí oční vyšetření a laserovou operaci NeoLASIK HD společně ve stejném termínu, nejpozději do 15. 9. 2013.
 • Sleva 12 000 Kč bude dvojici uznána po uhrazení celkové sumy za operaci nebo po úhradě zálohy.
 • Volné vstupenky do kina dvojice obdrží po uhrazení sumy za operaci nebo po úhradě zálohy.
 • Oční klinika Neovize má právo po naplnění kapacity termínů vyšetření a zákroků kdykoliv akci ukončit.
 • Akce je určena výhradně pro nové pacienty, kteří ještě nepodstoupili vstupní vyšetření.
 •  Dohodnutý a stanovený termín operace je závazný a neměnný.
 •  Změny termínů ze strany NeoVize nemají vliv na finanční podmínky akce.
 •  Podmínky stanovení termínu operace je zaplacení zálohy ve výši 24 000 Kč, která je splatná do týdne od data stanoveného termínu operace.
 •  Doplatek ceny je splatný nejdříve v den operace.
 •  Storno poplatek představuje 3000 Kč za osobu.
 •  V případě, že o odložení operace rozhodne Oční klinika NeoVize, storno 
   poplatek se nehradí.
 •  Sleva nemůže být kombinovaná s jinými slevami ani vyplacena v hotovosti.
 •  Sleva se nevztahuje na vstupní vyšetření.
banner

Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

Vložit příspěvek

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.Buďte první, kdo komentuje tento článek.