Chci se objednat

Laserové operace očí a léčba presbyopie

Laserová operace trvá pár minut, ale výsledek ovlivní celý váš život.  

Umíte si představit, jaký může být život bez brýlí? Přestože se to zdá neuvěřitelné, tak naprostá většina našich pacientů po operaci konstatuje, že si neuměla zcela představit, jak skvělé to bez brýlí je. Ráno se probudíte a hned vidíte každý detail okolo sebe, již nikdy nebudete mít špinavé brýle, již nikdy nebudete muset při přechodu z tepla do zimy brýle otírat. Ale to je jen několik málo příkladů. Brýle překážejí při sportu, zmenšují zorné pole, vycházejí z módy, nevejdou se pod běžné lyžařské brýle .... Situací je zkrátka spousta.

Všechny laserové metody odstraňování dioptrií spočívají ve změně zakřivení oční rohovky tak, aby optický systém oka co nejvěrněji zobrazoval pozorované předměty na sítnici. V současnosti lze pomocí laserových metod odstraňovat dalekozrakostkrátkozrakost i astigmatismus.

Nejoblíbenější metodou laserového zákroku je NeoLASIK HD, u kterého je ochranná vrstva v podobě rohovkové lamelky vytvářena bez dotyku jakýchkoliv ostrých nástrojů přesným a rychlým femtosekundovým laserem. Tyto zákroky u nás volí 96% pacientů. Zvláště ti, pro které je prioritou vysoká kvalita, komfort a bezpečnost.

Pro cenově orientované pacienty máme metodu femtoLASIK Basic, pacientům s tenkou rohovkou pak nabízíme metodu PRK. Tento zákrok je na celém světě prověřený na miliónech spokojených pacientů.

U některých dioptrických vad není možné dosáhnout uspokojivého výsledku laserovou operací, a proto v těchto případech doporučujeme moderní a bezpečné nitrooční operace.

Je vám více než 40 a musíte text, který chcete přečíst, oddalovat od očí? Nikdy jste nemuseli nosit brýle a najednou je na čtení potřebujete? Pokud se nechcete smířit s nošením brýlí na čtení, zvolte PRELEX.

Zcela bezpečným řešením s jistým výsledkem je zákrok PRELEX. Jedná se o nelaserový zákrok - výměnu původní lidské čočky umělou multifokální nitrooční čočkou, která je natrvalo naimplantována (zasazena) do oka. Při zákroku PRELEX lze odstranit jakýkoli počet dioptrií a zbavit tak závislosti na brýlích.

 

Umělá nitrooční čočka musí být vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který je schopen dlouhodobě zajistit průzračnost a také stabilitu čočky v oku, aby byl dlouhodobě zajištěn ostrý a jasný pohled na svět.

U nás na Oční klinice NeoVize používáme při zákroku PRELEX nejčastěji multifokální nitrooční čočky Acrysof IQ ReSTOR* (vyráběné americkou firmou Alcon), které jsou pro použití schváleny Evropskou unií i kontrolním úřadem pro potraviny a léky Spojených států FDA.

Lékaři oční kliniky NeoVize mají s metodami RLE a PRELEX  dlouhodobé vynikající výsledkyZakladatel Oční kliniky NeoVize, MUDr. Josef Hycl, CSc., prováděl v České republice operace metodou RLE a PRELEX již od roku 1993 a byl prvním lékařem v ČR, který tyto metody zavedl do klinické praxe. Na téma RLE obhájil vědeckou disertaci a získal vědecký titul CSc.

O smyslu naší práce jsme hluboce přesvědčeni a věříme tomu, co děláme. Důkazem je množství našich kolegyň a kolegů, kteří sami podstoupili laserovou operaci očí. Jen v týmu Oční kliniky NeoVize je to 10 lékařů, optometristů, sester a recepčních. 

Tento tým rozšiřují desítky příbuzných a stovky známých, kteří se rozhodli svůj zrak léčit v Oční klinice NeoVize. Srovnejte to s jinými a uvidíte, že Oční klinika NeoVize je skutečně unikátní.

Laserové operace NeoLASIK i NeoLASIK HD jsou naprosto bezpečné, bezbolestné a se stabilními výsledky.

věříme tomu, co děláme

 

*Jedná se o zdravotnický prostředek. Pro úplné informace ohledně indikací, kontraindikací a varování si přečtěte návod k použití a další důležité informace uvedené na stránce ifu.alcon.com

 

banner

Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

Vložit příspěvek

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.Buďte první, kdo komentuje tento článek.