Chci se objednat

Femtosekundový laser VisuMax

Femtosekundový laser využíváme nejen při refrakčních laserových operacích, ale jiný typ přístroje nám také asistuje při operacím šedého zákalu.

Oční klinika NeoVize používá femtosekundový laser VisuMax firmy Carl Zeiss. Je to nejmodernější přístroj na Moravě, pořídili jsme si jej k 10. výročí založení kliniky v září 2018.

U laserových metod femtoLASIK a NeoLASIK HD® je ochranná lamela na povrchu oční rohovky vytvářena jemným delikátním a precizním femtosekundovým laserem, bez použití jakýchkoliv ostrých nebo řezných nástrojů. Tento laser dokáže vytvořit lamelku bezpečně, přesně a bezbolestně.

U zákroků NeoSMILE 3D® a ReLEx Smile pracuje femtosekundový laser v kontrolovaném prostorovém 3D režimu. Jedná se o novinkou pro nejnáročnější pacienty vyžadující nejvyšší míru komfortu a bezpečí. NeoSMILE 3D® je nejdokonalejší, nejšetrnější a nejbezpečnější dostupnou laserovou metodu.

Na jižní Moravě je tímto precizním laserem vybavena pouze Oční klinika NeoVize. Jedině u nás tedy můžete podstoupit nejšetrnější laserový zákrok NeoSMILE 3D® s doživotní zárukou (ReLEx Smile).