Chci se objednat

NeoVize slaví 10 let!

24.09.2018
NeoVize slaví 10 let!

Před 10 lety jsme poprvé otevřeli. Do Brna jsme přišli s myšlenkou poskytovat co nejlepší péči, chovat se k pacientům vlídně a s úctou, nabídnout jim špičkové materiály a zákroky. Během prvních měsíců byly naše vyšetřovny i operační sál, který jsme v té době měli jen jeden, plné spokojených lidí. 

"Vzpomínám si na úplně první den, kdy nás tady bylo víc než pacientů a čekali jsme, jestli další ještě přijdou," vzpomíná ředitel Petr Kocian. A přišli.  Na situaci o pár měsíců později si pamatuje tehdejší vedoucí koordinátorek Markéta Jakšová: "Pacienti se na nás přímo valili. Seděly jsme na recepci a kolem byla spousta lidí, kteří chtěli objednat." 

Klinika se postupně rozrostla o další operační sál, vylepšili jsme vybavení čekáren i ambulancí, pravidelně obnovujeme přístroje. Například jen letos jsme pořídili nový femtosekundový laser VisuMax, který pomáhá při odstraňování dioptrií, v počítačovém navigačním systému Verion jsme upgradovali software, k dispozici je také nové OCT, tedy koherenční tomograf od německé firmy Carl Zeiss. Slouží nám k lepší a rychlejší diagnostice. Naši lékaři i sestry se pravidelně vzdělávají, navštěvujeme oborové konference, abychom vždy měli přehled o novinkách v očním lékařství. Jsme velmi rádi, že jsou naši pacienti spokojení a můžeme jim poskytovat to nejlepší, co je v oboru očního lékařství k dispozici.