JSME BEZPEČNÉ PRACOVIŠTĚ. Operujeme, vyšetřujeme. Jsme tu pro vás

Chci se objednat

NeoVize slaví 10 let!

24.09.2018
NeoVize slaví 10 let!

Před 10 lety jsme poprvé otevřeli. Do Brna jsme přišli s myšlenkou poskytovat co nejlepší péči, chovat se k pacientům vlídně a s úctou, nabídnout jim špičkové materiály a zákroky. Během prvních měsíců byly naše vyšetřovny i operační sál, který jsme v té době měli jen jeden, plné spokojených lidí. 

"Vzpomínám si na úplně první den, kdy nás tady bylo víc než pacientů a čekali jsme, jestli další ještě přijdou," vzpomíná ředitel Petr Kocian. A přišli.  Na situaci o pár měsíců později si pamatuje tehdejší vedoucí koordinátorek Markéta Jakšová: "Pacienti se na nás přímo valili. Seděly jsme na recepci a kolem byla spousta lidí, kteří chtěli objednat." 

Klinika se postupně rozrostla o další operační sál, vylepšili jsme vybavení čekáren i ambulancí, pravidelně obnovujeme přístroje. Například jen letos jsme pořídili nový femtosekundový laser VisuMax, který pomáhá při odstraňování dioptrií, v počítačovém navigačním systému Verion jsme upgradovali software, k dispozici je také nové OCT, tedy koherenční tomograf od německé firmy Carl Zeiss. Slouží nám k lepší a rychlejší diagnostice. Naši lékaři i sestry se pravidelně vzdělávají, navštěvujeme oborové konference, abychom vždy měli přehled o novinkách v očním lékařství. Jsme velmi rádi, že jsou naši pacienti spokojení a můžeme jim poskytovat to nejlepší, co je v oboru očního lékařství k dispozici.