Chci se objednat

Fotosoutěž má výherce. Veronika uvidí lépe.

18.07.2017
Fotosoutěž má výherce. Veronika uvidí lépe.

Co pro vás znamená VIDĚT LÉPE? Na tuto tému posílali soutěžící svoje fotky do naší fotosoutěže s ČILICHILI. Krásné fotografie doplněné komentářem sdíleli na Instagramu Oční kliniky NeoVize Brno a DuoVize Praha. Porota vybrala výherní fotografii, ale odmění i další soutěžící s pěknými fotografiemi.

První místo 50% slevu na laserovou operaci dioptrií vyhrává Veronika Králová. Gratulujeme :-).

Veronika zaslala fotografii se svou dcerou a tímto komentářem:

„Dobré vidění? Tak o tom se mi zdává každičkou noc v posteli. Z vlastní zkušenosti už dávno vím, že dobré vidění je to nejcennější, co člověk může mít. Od útlého dětství vadu zraku mám, proto přes den brýle či kontaktní čočky nosívám. Bez nich je svět v oparu a já stěží rozeznám věc, či postavu. Nejvíce mě mrzí, když se moje malá dceruška v noci probudí. Nemohu jít hned za ní, ale musím brýle ve tmě najít, abych na ni viděla a zjistila, co potřebovala. Kde brýle ani čočky nepomůžou, je koupání v bazénu. Bez brýlí však špatně vidím, proto se o dcerku v bazénu strašně moc bojím. Abych se mohla zapojovat do cákacího dovádění, potřebavala bych mí ostré vidění. Na fotce mám zachyceno, jak bych si přála, a jak doopravdy vidím dcerušku při našem dovadění a lenošení na kruhu. Opravdu ze srdce bych si přála jednou s mojí holčičkou prožívat vše na plno, třeba jen "hloupé" cákání ve vodě."

Veronika vyhrála laserovou operaci očí v NeoVizi Brno nebo DuoVizi Praha

 

Další odměnění soutěžící:

Pavlína Pokrovskij od nás získává 30% slevu na laserovou operaci za fotku svých synů.

„Moc bych si přála vidět hned, jak ráno otevřu oči, moc bych si přála nešátrat a nehledat brýle a jen tak v klidu pozorovat moje dva spící poklady... a vidět ostře celý svět. Brýle mám od dětství a popravdě ani nevím, jaké to je probudit se a vidět. Musí to být báječný pocit!"

Pavlína vyhrála slevu na laserovou operaci v NeoVizi Brno nebo DuoVizi Praha

 

 

 

 

 

 

 

Libuše Čechová, Alena Kožená a Lucie Bambasová vyhrávají poukaz na vstupní vyšetření očí na našich klinikách NeoVize Brno a DuoVize Praha. A pokud se tito výherci rozhodnou pro operaci, připravíme jim dodatečně slevu.

Výhercům blahopřejeme!