Spokojenost pacientů: hodnocenihodnocenihodnocenihodnocenihodnoceni
Objednat na konzultaci
Jméno: Příjmení: Email: Telefon: Věk: Co vás trápí?
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Máme nový přístroj IOL Master 700
03.03.2017

Máme nový přístroj IOL Master 700

V NeoVizi máme nový přístroj: IOL Master 700 od německého výrobce Zeiss zpřesňuje měření pro výpočet vhodné nitrooční čočky

„Oční klinika NeoVize neustále investuje do nového vybavení. Díky tomu můžeme našim pacientům nabídnout tu nejlepší péči. V loňském roce jsme do nejnovějších přístrojů v brněnské NeoVizi investovali přes 3 miliony korun, v letošním roce je to zatím zhruba milion za nový IOL Master 700," říká spoluzakladatel Oční kliniky NeoVize, Petr Kocian.

IOL Master 700 máme na klinice od letošního února. Jedná se o nejnovější přístroj pro biometrické měření, jež je klíčové pro přesný výpočet vhodné nitrooční čočky u operace šedého zákalu či u odstranění brýlí na čtení metodou PRELEX.

Měření je nově možné i u pacientů s pokročilým šedým zákalem, na které předchozí generace přístrojů nestačily. IOL Master 700 také umožňuje měření a výpočet vhodné čočky u pacientů, kteří v minulosti podstoupili laserovou operaci očí.

fotofoto

Online objednávka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
ISO Ověřená kvalita
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek