Chci se objednat

Kvalitní laserová operace za skvělou cenu!

20.03.2017
Kvalitní laserová operace za skvělou cenu!

Oční klinika NeoVize je jako jediná klinika na jižní Moravě vybavena precizním femtosekundovým laserem VisuMax, který odstraňuje dioptrie šetrně a s naprostou přesností.

Operaci tímto laserem nyní můžete v NeoVizi podstoupit za skvělou cenu: 12.500 Kč!

UŽIJTE SI ŽIVOT BEZ BRÝLÍ A KONTAKTNÍCH ČOČEK

Moderní laserové metody prováděné precizním femtosekundovým laserem VisuMax jsou rychlé a bezbolestné. Pacient stráví na operačním sále asi 20 minut a po krátké kontrole odchází domů.

Většina pacientů již večer po operaci sleduje televizi nebo jde na procházku. Již druhý den je možné jít do práce a provádět běžné úkony.

A hlavně: ráno se probudíte a nemusíte hledat brýle nebo si nasazovat kontaktní čočky :-)

 

Proč zvolit NeoVizi?

  1. Zákroku v NeoVizi vždy předchází tříhodinové předoperační vyšetření. Toto podrobné vyšetření zahrnuje mimo jiné i rozkapání očí, což umožní lékařům odhalit i případné skryté oční vady, které by mohly ovlivnit výsledek operace. Bez takto komplexního vyšetření nelze oči operovat.

  2. Není femtolaser jako femtolaser: femtosekundový laser VisuMax je naprostou špičkou mezi lasery. Při zákroku femtoLASIK (NeoLASIK HD) vytváří na povrchu rohovky speciální lamelu s bezpečnostním zámkem, který předchází jakémukoli možnému pohybu lamely. 

  3. V NeoVizi provádíme tisíce očních operací ročně. Naši mikrochirurgové jsou velmi zkušení.
    99% procent našich pacientů by zákrok na naší klinice doporučilo svým blízkým a známým.

  4. Dodržujeme německý standard: nikdy neprovádíme vyšetření a operaci v jeden den. Našim pacientům dáváme dostatek času na rozmyšlení a případné dotazy, které mnohdy přicházejí až několik hodin po vyšetření.

  5. Nejste pro nás jen číslo. Náš personál se Vám bude věnovat s nevyšším nasazením. Zodpovíme veškeré Vaše dotazy, vybereme Vám operační metodu na míru. Naši pacienti nás zajímají i po operaci - v ceně zákroku je zahrnuta i pooperační péče.