Chci se objednat

ReLEx Smile na jižní Moravě pouze v NeoVizi!

05.01.2017
ReLEx Smile na jižní Moravě pouze v NeoVizi!

Brněnská Oční klinika NeoVize je na celé jižní Moravě jedinou klinikou vybavenou špičkovým femtosekundovým laserem VisuMax. Nejmodernější laserovou metodu NeoSMILE 3D (ReLEx Smile) tedy můžete podstoupit jedině u nás!

Nejšetrnější laserová metoda současnosti ReLEx Smile je patentovanou technologií německé společnosti Zeiss. Tento zákrok je možné provádět pouze na femtosekundovém laseru VisuMax od výrobce Zeiss. 

Pokud tedy chcete pro svoje oči to nejlepší, přijďte do NeoVize. Žádné jiné pracoviště na jižní Moravě tuto metodu nenabízí.   

 

Přednosti metody ReLEx Smile (NeoSMILE 3D)

Precizní femtosekundový laser VisuMax odstraní dioptrie přímo v rohovce, aniž by chirurg musel odklápět či jinak odstraňovat vrchní vrstvu rohovky. Během zákroku tak nedojde k narušení stability a pevnosti rohovky ani slzného filmu. Povrch rohovky zůstane celistvý.

 • Odstraní dioptrie bezbolestně a s doposud nejdokonalejší přesností
  Femtosekundový laser na základě precizních výpočtů uvnitř rohovky separuje ve 3D módu přebytečnou tkáň. Tu následně chirurg z oka vyjme pomocí speciální pinzety. 

 • Bez pálení tkáně
  Úplně odpadá pálení přebytečné rohovkové tkáně excimerovým laserem. Smile je tedy nejen šetrnější, ale navíc pacienta netrápí pachem spálené tkáně.

 • Minimální zásah do oka
  Při metodě ReLEx Smile je přebytečná tkáň odstraněna z nitra rohovky skrz 2mm mikrořez, aniž by byl povrch rohovky odstraněn či narušen tvorbou rohovkového flapu.

 • Krátká rekovalescence
  Pacieti se velmi rychle vrací do běžného života. Již večer po zákroku se dívají na televizi nebo jdou na procházku.

 

ReLEx Smile na Moravě pouze v NeoVizi!